Problem MyLink - rozmowy przez telefon

Nie świeci, nie kręci i inne tematy związane z elektryką i elektroniką
ODPOWIEDZ
iptus
Świeżak
Imię: Marcin
Chevi: cruze
Silnik:
Kontakt:

Problem MyLink - rozmowy przez telefon

Post autor: iptus » 3 gru 2019, o 20:16

Witam,

Mam problem z systemem MyLink i połączeniami. Telefon normalnie się paruje bez problemu, dzwoni bez problemu jednak po odebraniu nie słyszę rozmówcy. Jest to problem tylko jednostronny ponieważ rozmówca mnie słyszy. Dodam tylko że transmisja przez bluetooth np z youtube działa dobrze, tak samo słyszę dźwięk dzwonka gdy ktoś dzwoni i problem pojawia się w momencie odbioru połączenia. Po przełączeniu na głośnik telefonu wszystko jest ok, gdy przełączę na rozmowę prze MyLink problem powraca.
Nigdy wcześniej nie było z tym problemu, MyLink działał normalnie na telefonie. Czy ktoś się orientuje gdzie może być problem?
Samochód to Chevi Cruz 1,7 diesel, 130KM LUD

Pozdrawiam

szewcio
Stały bywalec
Imię: Eligiusz
Chevi: Cruze 1.8 LTZ + LPG
Silnik:
Kontakt:

Re: Problem MyLink - rozmowy przez telefon

Post autor: szewcio » 3 gru 2019, o 20:21

Mam to samo - spróbuj rozpiąć klemę akumulatora na 10 min. Taką dostałem radę na forum, ale jeszcze jej nie wdrożyłem.

iptus
Świeżak
Imię: Marcin
Chevi: cruze
Silnik:
Kontakt:

Re: Problem MyLink - rozmowy przez telefon

Post autor: iptus » 3 gru 2019, o 20:25

Teraz się zastanawiam czy to nie jest wina ostatniej aktualizacji Androida, ostatnio mi to badziewie wyskoczyło i się zainstalowało... Co do klemy, spróbujemy i zobaczymy jednak wątpię żeby to coś pomogło.

Dodano po 57 minutach 52 sekundach:
@szewcio

Pomogło przywrócenie do ustawień fabrycznych :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cruze Elektryka/Elektronika”