Problemy z wymianą licznika

Tutaj dyskutujemy o Chevrolet Malibu
milyjarek
Stały bywalec
Imię: Jarosław
Chevi: Epica , Malibu LTZ
Silnik: 2.0 Diesel , 150KM
Kontakt:

Re: Problemy z wymianą licznika

Post autor: milyjarek » 4 gru 2019, o 19:15

Właśnie nic takiego nie można zrobić. Nawet nie mogę zrozumieć dlaczego zle niby kupiłem zegary skoro oryginalne i te co kupiłem mają ten sam nr. Oraz prawidłowy układ kontrolek co dla diesla.

Bunioopl
Fachman
Imię: Mariusz
Chevi: Orlando 1.8 LPG LT+
Silnik: 1.8 2HO, 141KM Pb
LPG: BRC SQ24 Genius 1500
Kontakt:

Post autor: Bunioopl » 4 gru 2019, o 19:48

Problem jest chyba w oprogramowaniu procesora. A nie w ustawieniach zapisanych w pamięci.

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

milyjarek
Stały bywalec
Imię: Jarosław
Chevi: Epica , Malibu LTZ
Silnik: 2.0 Diesel , 150KM
Kontakt:

Post autor: milyjarek » 5 gru 2019, o 20:19

Jestem już przekonany na 99% że ASO popełniło błąd i mam rację tak samo jak elektronik który specjalizuje się w naprawie zegarów. Znalazłem identyczne zegary jakie kupiłem w Korei na allegro. Identyczny nr OEM jak przy fabrycznych. Napisałem na aukcji do sprzedającego zapytanie od jakiego modelu są to zegary , rodzaj paliwa i skrzynia. Okazało się że diesel i manual więc identyczne jak u mnie. Zadzwoniłem jeszcze raz do serwisanta u którego byłem przedwczoraj i po raz drugi potwierdził że zegary z Korei są identyczne bajt w bajt jak te które miałem w oryginale. Po raz kolejny usłyszałem że błąd ze strony ASO. Będzie mi wstanie doprowadzić je do pełnej sprawności w kwocie 800-1000zł ale wówczas ASO nie zwróci mi pieniędzy za poprzednią wymianę. Będę próbował dokończyć proces w ASO w dowolnym mieście aby uniknąć dwukrotnego płacenia za tą samą usługę.

Awatar użytkownika
dokia
Wymiatacz
Imię: Dorota
Chevi: Opel Insignia
Silnik: PB A20NHT 220KM
Kontakt:

Post autor: dokia » 5 gru 2019, o 20:59

No chyba lepiej w innych sprawdzić. Ja np na moje ASO nie mogę złego słowa powiedzieć no ale mam opla, chociaż w tym moim wasze logo jest jako pierwsze nadal 🤗
Każdy, kogo spotykasz, toczy bitwę, o której nic nie wiesz. Bądź życzliwy. Zawsze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Malibu”