Bagażnik dachowy Mont Blanc SUPRA 002

Modyfikacje i inne tematy dotyczące nadwozia i wnętrza
ODPOWIEDZ
nikos_03
Świeżak
Imię: Rafał
Samochód: Cruze LT 1.8 Pb+LPG
Silnik: 1.8 2H0, 141KM Pb
LPG: Tak / LPG Tech
Kontakt:

Bagażnik dachowy Mont Blanc SUPRA 002

Post autor: nikos_03 » 29 cze 2020, o 12:52

Witam Szacowne Grono,

Pytanie o doświadczenia (dobre/złe) z bagażnikiem bazowym "Mont Blanc SUPRA 002":

https://allegro.pl/oferta/bagaznik-dach ... deb6a5416b

Szykuję się na wakacyjne wyjazd nad Adriatyk i niestety możliwości bagażowe Cheviego dla 4-osobowej rodziny są nie lada wyzwaniem. Zacząłem się rozglądać po wypożyczlaniach w mojej okolicy, ale niestety nikt nie wypożycza belek montowanych bezpośrednio na dach, więc pozostawałby mi tylko zakup bazówki i wypożyczenie już samego box'a. Zakupu Thule czy porządniejszch serii Mont Blanc'a nie wchodzi w grę, ponieważ nie chce się wykosztowywać 800-1000 PLN na coś co użyję raz, no może 2 razy.

Kwestia, czy ktoś miał okazję obcować z załączonym modelem belek i jak się sprawowały?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Przemek
Fachman
Imię: Przemysław
Samochód: cruze 1.8
Silnik: 1.8 , 141 KM
LPG: BRC
Kontakt:

Re: Bagażnik dachowy Mont Blanc SUPRA 002

Post autor: Przemek » 29 cze 2020, o 14:03

Będzie głośno , i dolicz około 1 l paliwa więcej na 100 km - poza tym bagażnik jak bagażnik , areodynamiki nie ma żadnej ;)

Awatar użytkownika
huri_khan
Zasłużony dla forum
Imię: Robert
Samochód: Cruze + KIA
Silnik: 1,8 LT + LPG
Kontakt:

Re: Bagażnik dachowy Mont Blanc SUPRA 002

Post autor: huri_khan » 29 cze 2020, o 14:33

A co tam ma się sprawować ?
Zakładasz i jedziesz, jest głośniej i więcej pali, ja osobiście w Cruze mam hiszpański CRUZ i nie narzekam.
W KIA mam Thule bo nikt inny do Proceeda nie miał belek bazowych. Różnica jakości jest widoczna ale funkcjonalność jest ta sama.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cruze Nadwozie / Wnętrze”