Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Modyfikacje i inne tematy dotyczące nadwozia i wnętrza
mar_pula
Aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 4 paź 2016, o 16:21
Reputacja: 1
Imię: Mariusz
Samochód: Captiva
Silnik:
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: mar_pula » 18 gru 2016, o 14:54

Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Stację multimedialną kupiłem w Chinach, koszt zakupu 780 zł (11 listopada) + 100 zł opłaty DHL’u z VAT’em. Przesyłkę, od dnia zakupu, otrzymałem po 9 dniach.

Krótka charakterystyka techniczna:
-rozdzielczość ekranu: 1024x600
-wielkość: 7”
-procesor: Quad-Core RK3188 Cortex A9 1.6GHz
-pamięć: 1GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej
-system: Android 5.1.1
-wymiary: 202mm x 196mm x 120mm

Wygląd i akcesoria:
Urządzenie pasuje idealnie do kokpitu Captivy, zielone podświetlenie przycisków, idealne spasowanie … wygląda super. Przyciski chodzą miękko z wyczuwalnym delikatnym skokiem. Ekran dotykowy jasny, bardzo dobrze reaguje na dotyk … mógłby być bardziej kontrastowy, kąty widzenia w normie (chociaż nie są tak dobre jak przyzwyczaiły nas do tego obecne telefony).
Sprzedawca w zestawie dołączył: kostkę do podłączenia (w moim przypadku, producent pomylił dwa przewody do sterowania przyciskami w kierownicy – jest na forum oddzielny temat), antenę GPS , przewody RCA, pilot, przewody USB OTG oraz adapter anteny radiowej. Dodatkowo karta pamięci z pirackim oprogramowaniem.
Obrazek
Obrazek

Instalacja:
Instalacja odtwarzacza, banalnie prosta. Do kostek radia podpinamy kostki z samochodu, adapter anteny FM oraz antenę GSM. Ja swoją antenę GSM umieściłem na prawym, przednim słupku. Ma uchwyt magnetyczny więc nie ma problemu z montażem. Radio ma dwa porty USB, do jednego z nich podłączyłem gniazdo USB (widoczne na zdjęciach) do modemu 3G, drugie będzie służyło do podłączenia kamery DVR.
Obrazek

Akcesoria:
Modem 3G, tani modem z Chin (12 zł), bez pasma WCDMA 900MHz. Radio rozpoznało bez problemów, łączy się szybko ale gdy straci zasięg, za żadne skarby świata nie chce się połączyć ponownie z Internetem (działa tylko metoda wyjmij/włóż).
Obrazek

Drugi modem 3G, bardzo u nas swojego czasu popularny, pełnozakresowy Huawei E3131 … też został rozpoznany. Łączy się szybko, nie ma takich problemów z zasięgiem (jednak 900 MHz się przydaje). Gdy straci połączenie, jest w stanie nawiązać je ponownie bez restartu … działa super.
Obrazek

Do zarządzania ustawieniami modemów używam alkilacji Mobile Network Settings (włącza ukryte menu).
https://play.google.com/store/apps/deta ... lenetworks

Docelowo jednak zamierzam nabyć Router Huawei CarFi E8377
Obrazek

Interfejs OBDII, kupiłem iCar II Vgate, urządzenie go widzi ale nie można się do niego zalogować. Próbowałem na wszystkie sposoby i nic, pewnie rozwiązaniem będzie zakup iCar na wifi ... Jak kupię dam znać.
Obrazek

Tani interfejs za 2 dolary, działa bez problemu … no może za dużo powiedziane. Radio go wykrywa, łączy się ale działa tylko z oprogramowaniem Torque Pro (OBD 2 & Car), każde inne oprogramowanie które do działania potrzebuje włączenia opcji bluetooth, nie współpracuje. Chyba spowodowane jest to tym, że radio nie ma opcji włącz/wyłącz bluetooth (bluetooth – działa cały czas, nie można go wyłączyć w ustawieniach menu tylko w zagrzebanych ustawieniach fabrycznych).
Obrazek

Kamera cofania, kupiona … czeka na wiosnę
Obrazek

Kamera DVR, kupiona … i też czeka na wiosnę
Obrazek

(montaż i wrażenia opiszę po instalacji - jak będzie cieplej)

Obsługa, wrażenia itp.:
Do obsługi interfejsu zainstalowałem Car Launcher Pro, długo szukałem i jest to chyba najsensowniejsze oprogramowanie które znalazłem. Android Car na tym urządzeniu, działa masakrycznie wolno. AutoMate – jest fajne, działa szybko ale ma spore ograniczenia (lubi wszystko co jest Google – innego już nie za bardzo).
Obrazek

Co do obsługi, trzeba się przyzwyczaić (ja przez dwa lata miałem w poprzednim aucie stację multimedialną na WIN CE – to była dopiero walka). Radio za każdym razem uruchamia się „od nowa”, więc zanim się wszystko załaduje, uruchomi i zacznie płynnie śmigać … zajmuje około 2 min.

Proszę mnie, źle nie zrozumieć , samo uruchomienie trawa ok. 30 sekund ale sami wiecie, że android potrzebuje do płynnej pracy aplikacji w pamięci i wszędzie być zalogowanym. A to trwa.

Zdarzają się lagi, restarty i zawieszenia, jest to upierdliwe ale można z tym walczyć wydłużając czas czuwania radia. W ustawieniach jest 30 sek. (domyślnie), 30 min, 1 godz. i 2 godz. Dłużej się nie da.

To jest największa wada tego urządzenia, drugą (ściśle powiązaną z pierwszą) jest ustawianie godziny. Za każdym razem trzeba poczekać aż się załaduje z GSM lub GPS. Można to obejść przełączając odpowiednie przewody ale wg opinii innych użytkowników podobnego sprzętu, radio potrafi zjeść cały zapas w akumulatorze i to przez noc ?!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tutaj znajdziecie ciekawostki z forum XDA:
http://forum.xda-developers.com/wiki/Hui_Fei_Type

Oczywiście będę na bieżąco aktualizował wrażenia oraz montaż dodatkowych akcesoriów.

Awatar użytkownika
wszim
Zasłużony dla forum
Posty: 15465
Rejestracja: 10 paź 2013, o 22:04
Reputacja: 143
Imię: Wojtek
Samochód: był orlando
Silnik: 1.8 2H0 141KM (KL7)
LPG: BRC SQ24
Inny samochód: toyota RAV4 2.5 hybrid 4x4 222KM
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: wszim » 18 gru 2016, o 17:15

Jaka czułość FM?
Obrazek Nie bądź obojętny na wojnę w Ukrainie.

mar_pula
Aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 4 paź 2016, o 16:21
Reputacja: 1
Imię: Mariusz
Samochód: Captiva
Silnik:
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: mar_pula » 18 gru 2016, o 20:35

Radio FM, to ostatnia rzecz jaka jest mi potrzebna w tym sprzęcie ... Jak SMS w telefonie.
Ale wydaje mi się, że bez zmian względem oryginalnego radia. Czułości w sposób namierzalny ... nie mam czym sprawdzić (chyba, że jest jakaś aplikacja?)

Następna sprawa, którą testuje od kilku dni ... auto-ściemnianie ekranu.
Odtwarzacz posiada wbudowaną opcję auto-ściemniania przez synchronizację ze światłami. Włączamy światła - ekran przygasa, wyłączamy - rozjaśnia. Ale w naszym kraju, światła mamy zapalone cały czas - więc ta opcja zamiast pomagać to przeszkadza.
Car Launcher Pro - posiada też taką opcję w swojej automatyzacji ... ale działa raczej kiepsko. Dimmer - aplikacja która znalazłem można ustawić, włącz/wyłącz w systemie godzinowym. Działa spoko i jak na razie się sprawdza.

Dimmer
https://play.google.com/store/apps/deta ... ify.dimmer

sobotaa
Bywalec
Posty: 151
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 17:54
Reputacja: 0
Imię: Paweł
Samochód: Cruze 1.4T SW LT
Silnik:
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: sobotaa » 18 gru 2016, o 21:08

Fajny opis, pozdrawiam i proszę o dalsze podsumowanie jeśli chodzi o współpracę nawigacji np. automapy, yanosika przy słuchaniu jednocześnie muzyki

Awatar użytkownika
Regulus
Zasłużony dla forum
Posty: 4580
Rejestracja: 22 mar 2014, o 20:51
Reputacja: 25
Imię: Andrzej
Samochód: Cruze, Spark
Silnik: 1.8, F18D4, 104 kW
LPG: TAK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: Regulus » 18 gru 2016, o 21:13

mar_pula pisze:
Tani interfejs za 2 dolary, działa bez problemu … no może za dużo powiedziane. Radio go wykrywa, łączy się ale działa tylko z oprogramowaniem Torque Pro (OBD 2 & Car), każde inne oprogramowanie które do działania potrzebuje włączenia opcji bluetooth, nie współpracuje. Chyba spowodowane jest to tym, że radio nie ma opcji włącz/wyłącz bluetooth (bluetooth – działa cały czas, nie można go wyłączyć w ustawieniach menu tylko w zagrzebanych ustawieniach fabrycznych).
Obrazek
Przecież ten ELM łączy się z radiem przez bluetooth. Czego oczekujesz, o jakim innym oprogramowaniu wykorzystującym OBD2 myślisz?

Zakup Vgate z wifi nic tutaj raczej nie zmieni - to co można z OBD2 odczytać, ten ELM już Ci odczytuje.

mar_pula
Aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 4 paź 2016, o 16:21
Reputacja: 1
Imię: Mariusz
Samochód: Captiva
Silnik:
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: mar_pula » 18 gru 2016, o 21:39

Co do jednoczesnej pracy Mapy Google (Automapy nie mam kupionej) + Yanosik + muzyka ... Próbowałem tylko na krótkich trasach ... Na razie nic nie zapowiada dłuższego ale jest OK. Zachowuje się bez problemów, wycisza muzykę przy komunikatach, nie było zwiechy podczas pracy. Ale tutaj to czas pokaże ... Dam znać po dłuższym dystansie.

Co do programów wykorzystujących OBD, ja korzystam z:
Yanosik
MyWheels
Piston
Ale to tylko taka ciekawostka, nie mój priorytet ... iCar II na wifi kosztuje 70 zł, może warto będzie spróbować.
I co ważniejsze (jeszcze testuję) ale wydaje mi się, że ciągle sparowany adapter, powoduje zawieszenia przy uruchamianiu odtwarzacza ...


Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 18 gru 2016, o 21:59 przez mar_pula, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Regulus
Zasłużony dla forum
Posty: 4580
Rejestracja: 22 mar 2014, o 20:51
Reputacja: 25
Imię: Andrzej
Samochód: Cruze, Spark
Silnik: 1.8, F18D4, 104 kW
LPG: TAK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: Regulus » 18 gru 2016, o 21:41

No ciekawa ciekawostka - co te programy potrafią?

yama
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 9 lis 2016, o 15:11
Reputacja: 0
Imię: ya
Samochód: captiva
Silnik:
Lokalizacja: w-wa
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: yama » 19 gru 2016, o 11:55

A jak sprzężenie z telefonem, odbieranie, dzwonienie?

mar_pula
Aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 4 paź 2016, o 16:21
Reputacja: 1
Imię: Mariusz
Samochód: Captiva
Silnik:
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: mar_pula » 19 gru 2016, o 12:14

Radio mam na stałe sparowane z iPhone 5S, sprawdzałem również na Huawei P8.
Zaznaczyć muszę, że odtwarzacz ma wyjście na mikrofon zewnętrzny i ja mam podpięty z Parrot CK3100.
Obrazek
Połączenie bluetooth jest stabilne, nie zrywa ... jakość dźwięku przychodzącego bardzo dobra, (czysty, bez szumów i trzasków).
Znajomi do których dzwoniłem testowo twierdzą, że połączenie bardzo dobre, korzystam z sieci Orange.

Kontakty z telefonu szczytuje szybko i bez problemów. Podczas prowadzenia rozmowy radio wycisza muzykę (działa z każdą aplikacją którą testowałem oprócz Poweramp Full Version)
Do tej pory, prawie przez miesiąc używania, raz po twardym restarcie radio "rozparowało" się z telefonem.

Awatar użytkownika
XaRaDaS
Zasłużony dla forum
Posty: 7704
Rejestracja: 20 sie 2013, o 11:17
Reputacja: 8
Imię: Andrzej
Samochód: Orlando LTZ
Silnik: 1.8 2H0, 141 KM, benz.
Lokalizacja: WX
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: XaRaDaS » 19 gru 2016, o 12:19

A ja mam pytanko, bo zauważyłem, że to radyjko ma napęd DVD, czy agencja celna DHL nie sprawdzała i nie pytała się o certyfikat ?
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

mar_pula
Aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 4 paź 2016, o 16:21
Reputacja: 1
Imię: Mariusz
Samochód: Captiva
Silnik:
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: mar_pula » 19 gru 2016, o 12:21

Nie, nic takiego nie maiło miejsca.
Sprowadziłem już kilka urządzeń dla siebie i znajomych zawierających napędy DVD ... nigdy nie było problemów.

Może bardziej weryfikują jeśli sprzęt sprowadzany jest nie przez osobę fizyczną a np. firmy na dalszą sprzedaż ?

Awatar użytkownika
XaRaDaS
Zasłużony dla forum
Posty: 7704
Rejestracja: 20 sie 2013, o 11:17
Reputacja: 8
Imię: Andrzej
Samochód: Orlando LTZ
Silnik: 1.8 2H0, 141 KM, benz.
Lokalizacja: WX
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: XaRaDaS » 19 gru 2016, o 12:27

Możliwe, bo u nas mieliśmy taki przypadek właśnie, że cały sprzęt zatrzymali, oddali pilota i kable i jeszcze FV wystawili na 500 netto + przez 2 lata prześwietlanie kontenerów :D
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

barus
Wymiatacz
Posty: 1609
Rejestracja: 9 sty 2014, o 16:53
Reputacja: 34
Imię: Czesław
Samochód: Cruze1.8LT+Prem, LPG
Silnik:
Lokalizacja: Bielsko-B
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: barus » 19 gru 2016, o 12:46

mar_pula pisze:
Zdarzają się lagi, restarty i zawieszenia, jest to upierdliwe ale można z tym walczyć wydłużając czas czuwania radia. W ustawieniach jest 30 sek. (domyślnie), 30 min, 1 godz. i 2 godz. Dłużej się nie da. .
To wszystko dziwne co opisujesz :zastanawiasie: Ja mam co prawda Android 4.4, procesor 2x 1GhHz i system uruchamia się w 20 sekund. Nie pamiętam kiedy by się system zwiesił, moduł BT cały czas wpięty w gniazdo OBDII i nie ma problemu z parowaniem go z radiem. AutoMapa działa dobrze i można mieć zainstalowanych więcej map.
mar_pula pisze: To jest największa wada tego urządzenia, drugą (ściśle powiązaną z pierwszą) jest ustawianie godziny. Za każdym razem trzeba poczekać aż się załaduje z GSM lub GPS. Można to obejść przełączając odpowiednie przewody ale wg opinii innych użytkowników podobnego sprzętu, radio potrafi zjeść cały zapas w akumulatorze i to przez noc ?! .

Czy na pewno dokładnie rozpoznałeś konfigurację tego radia :ocochodzi: Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, aby ustawienia daty uzależnione były tylko i wyłącznie z GSM lub GPS. Przecież w opcjach ustawień są inne możliwości bez kombinowania z kablami :zastanawiasie:

Awatar użytkownika
Regulus
Zasłużony dla forum
Posty: 4580
Rejestracja: 22 mar 2014, o 20:51
Reputacja: 25
Imię: Andrzej
Samochód: Cruze, Spark
Silnik: 1.8, F18D4, 104 kW
LPG: TAK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: Regulus » 19 gru 2016, o 12:55

barus pisze: Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, aby ustawienia daty uzależnione były tylko i wyłącznie z GSM lub GPS.
Ja też tak mam, niestety... :(

mar_pula
Aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 4 paź 2016, o 16:21
Reputacja: 1
Imię: Mariusz
Samochód: Captiva
Silnik:
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: mar_pula » 19 gru 2016, o 13:37

barus pisze: To wszystko dziwne co opisujesz :zastanawiasie: Ja mam co prawda Android 4.4, procesor 2x 1GhHz i system uruchamia się w 20 sekund.
Różnego rodzaju softu do tego sprzętu, jest więcej niż Chińczyk ma włosów na swojej małej chińskiej głowie (zobacz ostatni link do XDA). Można jeśli ktoś ma ochotę i cierpliwość naprawiać te błędy, zmieniając oprogramowanie lub wgrywać mody przez Xposed MTC.
Cóż mój typ chyba tak ma ...

Co do ustawień godziny ... w moim przypadku jest tak (w skrócie).
- ustawienie z synchronizacją po GPS
- ustawienie z synchronizacją po GSM (ze strefą czasową)
- oraz ustawienie manualne


Gdy ustawię dwie pierwsze opcje (razem lub osobno) ... prawidłowa data i czas będzie po załadowaniu danych (kilka lub kilkadziesiąt sekund). Przy ostatnim ustawieniu jest tak, że jeśli zostawię tylko manual i wyłączę samochód np o godz. 17.00 to następnego dnia o godz. 7.30 będzie godzina 17.00.
Jeśli ktoś ma większe doświadczenie proszę o informację, chętnie skorzystam.

Awatar użytkownika
Avatar
Fachman
Posty: 2463
Rejestracja: 9 sie 2013, o 08:08
Reputacja: 0
Imię: Marcin
Samochód: brak
Silnik:
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: Avatar » 19 gru 2016, o 19:37

Mi godzinę synchronizuje po GPS w hmm, 3 sekundy od uruchomienia, raczej nie więcej, ledwo zdążę zauważyć 01:00 i juz mam właściwą.

kosa1984
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 18 sie 2016, o 19:36
Reputacja: 0
Imię: Paweł
Samochód: Captiva 2.2 2013
Silnik:
Lokalizacja: Monachium
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: kosa1984 » 21 gru 2016, o 13:39

Witam mam pytanie posiadam podobne radyjko i mam problem z tomtomem a mianowicie nie moge pobrac go ze sklepu play i mam prozbe czy mozesz u siebie sprawdzic czy masz taki sam problem mi wyskakuje ze aplikacja nie jest zgodna z twoim urządzeniem oczywiscie moge spoza sklepu ale to nie ma sensu.I drugi problem moze masz mozliwosc sprawdzenia szybkosci interneti po wifi ja ma samochod w odleglosc od routera moze jakies 5 m i dzieli go tylko okno a transfer ma na posiomie 1mb rozchodzi mi sie o to ze jak chcem zgrac mapy tomtom to nie da rady bo bym chyba siedziec w aucie caly dzien a one zajmuja 6gb. Bylbym wdzieczny za odp.

Awatar użytkownika
Avatar
Fachman
Posty: 2463
Rejestracja: 9 sie 2013, o 08:08
Reputacja: 0
Imię: Marcin
Samochód: brak
Silnik:
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: Avatar » 21 gru 2016, o 21:02

proponuje wrzucić zrootowany rom lub kupic/pobrać zrootowany przez developera następnie aplikacją market helper załatwić temat kompatybilności w sklepie play.
Dużo headunitów (chińczyków z Androidem) ma z tym problem, generalnie jest to wina dziwnych wartości DPI dla ekranu.

kosa1984
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 18 sie 2016, o 19:36
Reputacja: 0
Imię: Paweł
Samochód: Captiva 2.2 2013
Silnik:
Lokalizacja: Monachium
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: kosa1984 » 22 gru 2016, o 14:08

z mila checia bym go zrootowal ale brak mi pojecia sa jakies opisy jak to zrobic ale niestety po angielsku a u mnie lipa z tym jezykiem

mar_pula
Aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 4 paź 2016, o 16:21
Reputacja: 1
Imię: Mariusz
Samochód: Captiva
Silnik:
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: mar_pula » 22 gru 2016, o 17:39

kosa1984 pisze:... i mam problem z tomtomem a mianowicie ...
TomTom, również nie rozpoznaje mojego urządzenia ... Zresztą tablet Lenovo Yoga, też jest niekompatybilny z tym programem. Pewnie trzeba oszukać Google Play (tak jak pisał kolega wcześniej) lub jeśli istnieje taka możliwość, pobrać ze strony producenta ... Kiedyś, taki zabieg pomógł mi z AutoMapą na Lenovo K900

Co do prędkości wifi ...

Obrazek

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Florek
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 13 sty 2017, o 22:52
Reputacja: 0
Imię: Tomek
Samochód: Captiva 07, Aveo 06
Silnik:
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: Florek » 26 mar 2017, o 13:03

Gdzie kupiles gniazdo usb na kablu?
Chevrolet Captiva 4x4 AT 2.0 VCDI 150KM 320NM 2007r. -> Wirus na 180KM 380NM DPF EGR OFF
Chevrolet Aveo T250 1.2 8v LPG 2006r.
Nissan Pulsar 1.2 DIG-T 115KM 190NM 2014r.

mar_pula
Aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 4 paź 2016, o 16:21
Reputacja: 1
Imię: Mariusz
Samochód: Captiva
Silnik:
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: mar_pula » 26 mar 2017, o 13:37

Tak jak wszystko ... Chiny Obrazek
http://s.aliexpress.com/qyamQN77

John Wayne
Profesjonalista
Posty: 546
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 15:26
Reputacja: 2
Imię: Przemek
Samochód: Captiva 2.0D MT 2007
Silnik: 2.0, diesel, 150KM
Lokalizacja: Gdynia Poznań
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: John Wayne » 18 kwie 2017, o 21:53

Instalował ktoś kamerę cofania?

Mnie dzisiaj spotkał mały zonk...

Jedyna droga to ta zaznaczona na zdjęciu.
bagaznik.jpg
bagaznik.jpg (172.71 KiB) Przejrzano 11004 razy
Wyprowadziłem kable z klapy, myślałem, ze tam jest dziura bezpośrednio pod podsufitówką, ale jak wsunąłem rękę, to tam jest normalnie blacha, ten dach jest podwójny? Którędy te kable poprowadzić?

Awatar użytkownika
etac
Prezes
Posty: 23845
Rejestracja: 4 sie 2013, o 00:31
Reputacja: 255
Imię: Krzysztof
Samochód: brak
Silnik: brak
LPG: NIE
Inny samochód: Toyota Yaris Hybrid
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: etac » 18 kwie 2017, o 22:11

No tą przejściówką, ale trzeba przepchać dalej, w końcu tam tez idą kable
Lekcje prywatne są odpłatne, pytania na forum są darmowe

John Wayne
Profesjonalista
Posty: 546
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 15:26
Reputacja: 2
Imię: Przemek
Samochód: Captiva 2.0D MT 2007
Silnik: 2.0, diesel, 150KM
Lokalizacja: Gdynia Poznań
Kontakt:

Re: Android – Stacja Multimedialna Chevrolet Captiva

Post autor: John Wayne » 18 kwie 2017, o 22:29

No tak, ale ja chciałem tu zejść od razu w prawo, żeby podłączyć zasilanie z z lampy z żarówki wstecznego, a jak będę dalej pchał, to gdzie mi to wyjdzie? Nad lusterkiem? :) najprościej zrobić dziurkę, ale wolałbym uniknąć...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Captiva Nadwozie / Wnętrze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości