Samochód nie pali

Nie świeci, nie kręci i inne tematy związane z elektryką i elektroniką
ODPOWIEDZ
ghumbo
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2023, o 13:02
Reputacja: 0
Imię: Michał
Samochód: Epica
Silnik: 2.0
Lokalizacja: biała podlaska
Kontakt:

Samochód nie pali

Post autor: ghumbo » 27 gru 2023, o 13:22

Witam!
Moje autko to chevrolet epica 2.0d 2007r, po regeneracji alternatora czasami pojawiał się check engine a auto traciło moc (wchodziło w tryb awaryjny)
do tego początkowo na zimny silniku samochód odpalał bez problemu a na ciepłym kręcił i łapał za 2-3 razem. Auto zostało oddane do mechaników którzy stwierdzili, że to coś z elektryka, także samochód został oddany do elektryka który stwierdził że wszystko z elektryką jest wporządku. Samochód całkowicie przestał odpalać, jednak przy podłączeniu go kablami do innego akumulatora udało się to, również po całonocnym ładowaniu aku samochód odpalil bez problemu, kupiłem więc nowy akumulator, jednak po montażu samochód nadal nie pali... Pomocy bo już nie mam pomysłu co robić.

Awatar użytkownika
bubu1769
Administrator
Posty: 5840
Rejestracja: 5 wrz 2018, o 16:40
Reputacja: 347
Imię: Bartłomiej
Samochód: Aveo T250
Silnik: 1.4 101KM
Inny samochód: Orlando 1.4T, Meriva A 1.8
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Samochód nie pali

Post autor: bubu1769 » 27 gru 2023, o 14:15

A był podłączany pod dedykowany interfejs żeby odczytać błędy?

ghumbo
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2023, o 13:02
Reputacja: 0
Imię: Michał
Samochód: Epica
Silnik: 2.0
Lokalizacja: biała podlaska
Kontakt:

Re: Samochód nie pali

Post autor: ghumbo » 27 gru 2023, o 15:02

czy pod dedykowany interfejs to nie wiem, wiem że był podłączany pod komputer u jednego z mechaników i on to ocenił jako problem z elektryką.. Nie było mnie wtedy w kraju i załatwiał mi to znajomy, podobno z wtryskami wszystko wporządku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Epica Elektryka / Elektronika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości