Koło pasowe i sprzęgło na jaki moment dokręcać???

Stuka, puka, kapie, cieknie...
ODPOWIEDZ
Camel91
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2018, o 10:18
Reputacja: 0
Imię: Cyprian
Samochód: Epica
Silnik:
Lokalizacja: Rabowice
Kontakt:

Koło pasowe i sprzęgło na jaki moment dokręcać???

Post autor: Camel91 » 23 cze 2018, o 11:56

Witam forumowiczów. Na wstęp przeprosze ponieważ jeszcze się nie przywitałem ani niczym nie pochwaliłem (co oczywiście mam zamiar zrobić) ale mam problem. Szukam wszędzie i nie mogę znaleźć z jaką "siłą" dokręcać koło zamachowe i sprzęgło. Epica 2.0 24v X20D1 144km. W serwisie stwierdzili, że nie mają już księgowości do tych aut i nie są w stanie udzielić mi informacji czyli po prostu im się nie chce 😔 szukam u wujka Google ale opisany jest tylko dwumas od diesla. Będę dozgonnie wdzięczny jeśli ktoś udzieli mi tej informacji lub podeślę jakiś link z opisem... Po wszystkim chętnie podzielę się informacjami na temat wymiany tego silnika oraz wystrzelam całą pamięć fotek żeby się porządnie przywitać. Z góry dzięki i pozdrawiam 🙂

MarcinekNu2
Profesjonalista
Posty: 585
Rejestracja: 22 paź 2014, o 09:59
Reputacja: 0
Imię: Marcin
Samochód: Evanda
Silnik:
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Koło pasowe i sprzęgło na jaki moment dokręcać???

Post autor: MarcinekNu2 » 24 cze 2018, o 10:35


Camel91
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2018, o 10:18
Reputacja: 0
Imię: Cyprian
Samochód: Epica
Silnik:
Lokalizacja: Rabowice
Kontakt:

Re: Koło pasowe i sprzęgło na jaki moment dokręcać???

Post autor: Camel91 » 25 lip 2018, o 22:29

MarcinekNu2 bardzo dziękuję Ci za link do strony 🙂 dużo pomogła ale też dużo było szukania 🙂silnik już jakiś czas temu odpalona, także Epica jeździ pali skręca i powoli już cieszy... Aktualnie czekam za częściami które się wyeksploatowały(a z nimi nie ma lekko, czas oczekiwania i dostępność mogą doprowadzić do bólu głowy 🙂) jak już wszystko ogarnę to czym prędzej pochwalę się wynikami... Pozdrawiam 🙂

ODPOWIEDZ

Wróć do „Epica Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości