Progi drzwiowe (Spark M200)

Modyfikacje i inne tematy dotyczące nadwozia i wnętrza
ODPOWIEDZ
Szpyra

Progi drzwiowe (Spark M200)

Post autor: Szpyra » 18 wrz 2017, o 12:23

Witam Serdecznie :ok:

Posiadam Sparka M200 z 2006r. od drzwi salonu.
Niestety teraz to jedenastoletni samochód , który pomimo konserwacji , chuchania i dmuchania , poddaje się powoli siłom natury.Mianowicie , noszę się z zamiarem wymiany zewnętrznych progów - progów drzwiowych.
Bezskutecznie poszukuję na krajowym rynku hurtowników i producentów części nadwozi , reperatur tych progów.Niestety nie wiem czy podzielone są one na dwa elementy na każdą stronę pojazdu czy występują w całości.
Sprawdzałem już u wszystkich (znalezionych w necie), dystrybutorów części blacharskich do aut koreańskich i nie tylko , otrzymując odpowiedź negatywną.Jedyna hurtownia , która zamierza przedstawić swoją ofertę tych części to Pol-Car , niestety dopiero w bliżej nieokreślonym przedziale początku 2018r.
Do tego czasu , niestety kolejna zima.W prawdzie nie mam jeszcze dziur ale każdy kolejny zimowy sezon , może spowodować , że będą ulegały korozji , kolejne wewnętrzne elementy podłogi.
Jeżeli ktoś przerabiał już ten temat , bardzo proszę o odpowiedzi , gdzie można takie elementy nabyć.
Być może jakiś rzemieślnik , o którym nie słyszałem , wykonuje takie reperatury , być może na zamówienie , wszelkie sugestie od wszystkich będą bardzo mile widziane.

Pozdrawiam i oczekuję pomocy :pomoc:

Mariusz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spark Nadwozie / Wnętrze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość