Lacetti Nowe Radio

Modyfikacje i inne tematy dotyczące nadwozia i wnętrza
ODPOWIEDZ
lukaslacetti
Specjalista
Imię: Łukasz
Chevi: Lacetti
Silnik: 1.6 109KM
LPG: Stag 300 Premium
Kontakt:

Lacetti Nowe Radio

Post autor: lukaslacetti » 11 maja 2019, o 03:58

Dzień dobry wszystkim, zastanawiam się nad zakupem nowego radia zamiast oryginalnego Blaupunkta montowanego fabrycznie.

Chciałbym zamontować coś na czasie coś na androidzie, co polecacie oraz prosze o wszelkie wskazówki dotyczące co potrzeba aby Radio pasowało.

Instalować bym chciał w dwa wolne sloty , no chyba że są radia na jeden slot z androidem z wysuwanym ekranem do góry tez na androidzie, to byłbym skłonny ku temu bo pewnie mniej kombinacji alpejskich z montażem xD

edit;
Widze że są jakies radia na jeden slot na androidzie poniżej przykładowe najtańsze na all...

https://allegro.pl/oferta/radio-samocho ... 7855336022

Ogólnie proszę o wasze za i przeciw, może ktoś ma cos zainstalowanego i jak to sie sprawuje jakie kombinacje przy instalacji itd.

Awatar użytkownika
papieju
Wymiatacz
Imię: Marcin
Chevi: Nubira kombi 1.8 LPG
Silnik:
Kontakt:

Re: Lacetti Nowe Radio

Post autor: papieju » 11 maja 2019, o 09:40

Bierz na 2din, montaż banalny, kupujesz ramkę do 2din (taką na przykład http://www.bartex-caraudio.pl/product_i ... ts_id=2566), przykręcasz do niej radio a ramkę do konsoli, samo radio to zwykłe iso będzie pasowało ale nie będzie sterowania z kierownicy jak masz, reszta podłączeń to kwestia co ma - antena gps, kamera itd.

lukaslacetti
Specjalista
Imię: Łukasz
Silnik: 1.6 109KM
LPG: Stag 300 Premium
Kontakt:

Post autor: lukaslacetti » 13 maja 2019, o 16:00

O i takiej odpowiedzi chciałem
mam sterowanie z kierownicy tak ze pewnie bedzie potrzebne jakies specjalne okablowanie? czy mimo to trzeba samemu rzeźbić lutować itd .?
Jezeli ktoś ma jakieś radio na androidzie i poleca to podeslijcie nazwe nie zalezy mi na niewiadomo jakim high end'owym zestawie

Awatar użytkownika
papieju
Wymiatacz
Imię: Marcin
Chevi: Nubira kombi 1.8 LPG
Silnik:
Kontakt:

Post autor: papieju » 13 maja 2019, o 21:01

Trzeba przejściówkę do tego sterowania, nie każde radio obsługuje. Ja nie mam tego aktywnego bo też mam radio inne niż fabryczne i nie tęsknię

skull
Świeżak
Imię: Michał
Silnik:
Kontakt:

Post autor: skull » 9 gru 2019, o 10:57

lukaslacetti pisze:
13 maja 2019, o 16:00
O i takiej odpowiedzi chciałem
mam sterowanie z kierownicy tak ze pewnie bedzie potrzebne jakies specjalne okablowanie? czy mimo to trzeba samemu rzeźbić lutować itd .?
Jezeli ktoś ma jakieś radio na androidzie i poleca to podeslijcie nazwe nie zalezy mi na niewiadomo jakim high end'owym zestawie
w tych chińskich z androidem (z wyjściami KEY1 i KEY2) nie potrzebne są żadne adaptery i będzie działać

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lacetti/Nubira Nadwozie / Wnętrze”