Aveo T250 - Dystanse, sprężyny/amortyzatory

Modyfikacje i inne tematy dotyczące nadwozia i wnętrza
ODPOWIEDZ
s0b
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 23 mar 2018, o 09:43
Reputacja: 0
Imię: Paweł
Samochód: Aveo T250
Silnik:
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Aveo T250 - Dystanse, sprężyny/amortyzatory

Post autor: s0b » 3 maja 2018, o 19:10

Witam! zaczynam od małych kroków modyfikować z deczka mojego Cheviego. Na wstęp poszła naprawa wszelkich niedoskonałości na lakierze, oraz wszystkie bolączki mechaniki. Teraz czas na modyfikacje prawie stricte wizualne. Otóż założyłem mu fele 16' z małym profilem opony (40), co za tym idzie, Aveo wygląda jak terenówa :Y Obniżenie samochodu, na pewno idzie w parze z wymianą amortyzatorów, nie samych sprężyn, tak? Jakie polecacie sprężyny i amory w jak najmniejszym budżecie, żeby to szło w parze z jakością? Do tego na tylne kółeczka będę zakładać dystanse, bo te koła są strasznie schowane pod błotniki, co psuje efekt wizualny. Myślałem nad 20mm dystansami, polecacie jakieś firmy/marki, czym się sugerować przy doborze dystansów? Z góry wybaczcie mi za te pytania, ale nigdy nie bawiłem się w jakiekolwiek modyfikacje. Strzelam, że wymiar piazdy, tylko znów czy zakładając dystanse, jednocześnie odsuwając felgę od szpilek, zakręcę śruby od felg? Czy celować w dystanse, które dadzą mi nowy rozstaw 4x100? Zakładam dystanse na szpilki, a dystanse dają mi nowe szpile z rozstawem 4x100? Pozdro! :ok:

Tutaj poglądówka jak aktualnie Chevi wygląda, naklejkę ''ESD'' raczej będę zrywać, nie chcę zrobić z niego wiochy. PS.; felgeny będą czarne :piwo3:
Załączniki
30964690_1092104394261569_400171326_o.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aveo/Kalos Nadwozie / Wnętrze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości