schowek w bagażniku

Modyfikacje i inne tematy dotyczące nadwozia i wnętrza
ODPOWIEDZ
wer
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2022, o 09:53
Reputacja: 0
Imię: janusz
Samochód: aweo T300
Silnik: 1,6 benz. 85KW
Lokalizacja: konin
Kontakt:

schowek w bagażniku

Post autor: wer » 17 lip 2022, o 10:07

witam serdecznie jestem właścicielem Aveo t300 1,6 benzyna, z racji niewykorzystanej przestrzeni po prawej stronie w bagażniku interesuje mnie czy ktoś myślał o dodatkowym schowku w bagażniku. Można by na przykład wyjąć prawy boczek i go przerobić ale to wymaga czasu i miejsca, z tąd moje pytanie czy pasuje do Aveo z 2011 roku boczek z innego auta po małych przeróbkach który już posiada schowek który by wykorzystał pustą przestrzeń za orginalną osłoną.

wer
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2022, o 09:53
Reputacja: 0
Imię: janusz
Samochód: aweo T300
Silnik: 1,6 benz. 85KW
Lokalizacja: konin
Kontakt:

Re: schowek w bagażniku

Post autor: wer » 23 lip 2022, o 20:43

Po przejrzenie internetu wyszło że najbliżej pasujące boczki to od Corsy D bądż Hyundai I20 ale bez dopasowania nie da się tego stwierdzić stąd myśle że nie ma co iśc w tym kierunku, raczej można pomysł spisać na straty. Mam pytanie czy wnęka na koło zapasowe w Chevrolecie Aveo jest taka sama jak w chjundaju I20 może ktoś miał możliwość to zmierzyć, jeżeli chodzi o Aveo to wnęka spłaszczone koło o wymjarach w przybliżeniu 60 x 60 cm.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2022, o 07:16 przez bubu1769, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Literówki.

Awatar użytkownika
etac
Prezes
Posty: 23829
Rejestracja: 4 sie 2013, o 00:31
Reputacja: 255
Imię: Krzysztof
Samochód: Hyundai Tucson
Silnik: 1.6T 150KM
LPG: NIE
Inny samochód: Toyota Yaris Hybrid
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: schowek w bagażniku

Post autor: etac » 23 lip 2022, o 20:48

Dojazdówka się mieści, ale wymaga dodatkowych wkładek.
Lekcje prywatne są odpłatne, pytania na forum są darmowe

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aveo/Kalos Nadwozie / Wnętrze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość