Tacuma obroty

Tutaj dyskutujemy o Chevrolet Rezzo
ODPOWIEDZ
Germinfox
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2019, o 08:44
Reputacja: 0
Imię: Gery
Samochód: Tacuma
Silnik: 2.0 ,121KM
LPG: Nie
Lokalizacja: Ck
Kontakt:

Tacuma obroty

Post autor: Germinfox » 25 paź 2019, o 20:36

Witam mam problem z tacuma pisze w rezzo bo to to samo mam silnik 2.0 /x20sed model nadwozia CDX bez LPG przebieg 240tys .pojawił się problem z obrotami na początku falowały leciały na 3tys i stały przegazowalem czasem spadły a czasem jak jadąc wrzuciłem na luz to były wysokie więc się zatrzymałem i obr. Spadały do 850 a czasem do 200 lub gasł denerwuje mnie to na światłach bo wyje mi silnik nawet do 4 tys wymieniłem TPS już 3 szt. Krokowy 3szt myłem przepustnice w końcu kupiłem 2 przepustnice oczywiście przyuczanie biegu jałowego było i nic więc wymieniłem świece kable filtr paliwa czujnik temp .i nic lambda sprawdzona miernikiem ok czujnik powietrza i położenia wału też po kilku miesiącach walki już nie faluje ale na jałowym spada do 200 obr choć nie zawsze lub wyje na światłach i teraz go gaszę i odpalam i czasem chodzi normalnie check się nie świeci sprawdzałem obd 2 i był tylko błąd p1380 i takie dziwne błędy spróbuję foto wrzucić i czy to może być wina uszkodzonego ECU ?
Screenshot_20190805-200835.png
Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
Linka też się nie zacina

Dodano po 3 minutach 20 sekundach:
Linka też się nie zacina. I już z obd 2 nie chce się polonczyc

dziki66
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2021, o 13:49
Reputacja: 0
Imię: Łukasz
Samochód: Rezzo
Silnik: 1.6 79kW
LPG: Tak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Tacuma obroty

Post autor: dziki66 » 16 lut 2021, o 13:52

Siemka wyjmij egr i go wyczyśc przejdzie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rezzo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości