Moduł skrzyni biegów Malibu 2010

Tutaj dyskutujemy o Chevrolet Malibu
ODPOWIEDZ
kuyo
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 29 sty 2018, o 22:02
Reputacja: 0
Imię: Piotr
Samochód: Brak ale chcę mieć
Silnik:
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Moduł skrzyni biegów Malibu 2010

Post autor: kuyo » 18 maja 2022, o 18:13

Cześć, w moim Malibu od jakiegoś czasu mam problem z wrzuceniem biegu z pozycji P. Tak jakby elektronicznie wyrzuca spowrotem bieg do pozycji park przez co auto wariuje i nie da się ruszyć. Istotne że dzieje się to tylko po odpaleniu samochodu i nie ważne jest czy auto stało i jest zimne czy zagrzane podczas trasy. Zawsze trzeba odczekać ładnych parę minut żeby bieg wskoczył, a wtedy to już nie ma problemu z jazdą aż do kolejnego odpalenia samochodu. Byłem w warsztacie gdzie naprawiają skrzynie biegów i po sprawdzeniu stwierdzono że jest to moduł skrzyni biegów. Pytanie, czy jest możliwa wymiana takiego modułu samemu ponieważ warsztaty słysząc Malibu odmawiają przyjęcia pacjenta, ewentualnie rzucają terminami na za rok, a może ktoś miał podobny przypadek i okazało się to co innego. Proszę o poradę o pozdrawiam. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Kraviec
Profesjonalista
Posty: 851
Rejestracja: 23 lis 2014, o 23:46
Reputacja: 13
Imię: Michał
Samochód: Epica V250
Silnik: 2.0, X20D1, 144KM
LPG: KME Nevo
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Moduł skrzyni biegów Malibu 2010

Post autor: Kraviec » 19 maja 2022, o 12:11

Malibu 2010 to VI generacja jeszcze ta amerykańska. Musisz wiedzieć jaka tam siedzi skrzynia biegów i dopiero wtedy szukać po jej kodzie, bo zapewne jest tam popularna skrzynia, których pełno w innych autach.

trebor
Aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 23 gru 2013, o 08:49
Reputacja: 0
Imię: Robert
Samochód: MALIBU 2,4 AT LT
Silnik:
Lokalizacja: WZ-podwarszawie
Kontakt:

Re: Moduł skrzyni biegów Malibu 2010

Post autor: trebor » 8 cze 2022, o 16:22

Akpp maktrans mogą ci pomóc rozwiązać problem. Robiłem u nich skrzynie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Malibu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość