Wyciek maglownica-zestaw naprawczy?

Tutaj dyskutujemy o Chevrolet Evanda
ODPOWIEDZ
kryst16
Świeżak
Posty: 33
Rejestracja: 26 lut 2020, o 19:55
Reputacja: 0
Imię: Krystian
Samochód: Evanda
Silnik: T20SED
LPG: TAK stag 4
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Wyciek maglownica-zestaw naprawczy?

Post autor: kryst16 » 16 mar 2020, o 18:37

Witam.

Mam problem z poceniem się maglownicy w Evandzie, najwięcej sączy się od góry tam gdzie wchodzi zębatka z kabiny.
Szukałem zestawów naprawczych typowo do Evandy ale ciężko coś znaleźć...
Przerabiał ktoś z Was może ten temat?

Problem niby jest znikomy, ale chciałbym się tym zająć póki jeszcze się mocno nie leje.
Wyjmował ktoś z Was magiel w tym aucie? Da się bez opuszczania całych sanek? Tak na pierwszy rzut oka mam wrażenie że powinien wyjść w bok.

Pozdrawiam.

bigjaro
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 16 lis 2018, o 22:09
Reputacja: 0
Imię: Jarosław
Samochód: Evanda
Silnik: 2.0 SED
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Wyciek maglownica-zestaw naprawczy?

Post autor: bigjaro » 11 lis 2020, o 20:31

Witam,
Do maglownicy jest spoko dostęp z podnośnika i nie trzeba demontować sanek. Co do uszczelnień to na rynku występują tylko do maglownic MSG a czy to to samo to trudno powiedzieć bo nie kupowałem. Wiem tylko, że Ci co regenerują to biorą z corteco ale pewnie znają rozmiary bo rozbierają maglownicę i zamawiają po rozmiarze. W lato będę rozkładał maglownicę bo kupiłem drugą szt. i to dobrą ale w celu przeprowadzenia na niej sekcji zwłok i samemu wymienić wszystkie uszczelnienia oraz pomierzyć listwę zębata oraz klin i ewentualnie zregenerować ale solidnie a nie w 2 godz. jak to robią całą maglownicę. Jak coś to bliżej lata 2021 proszę się przypominać jak Pana przekładnia doczeka do tego momentu. Pozdrawiam.
Jaro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Evanda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość