Camaro mechanik warszawa

Tutaj dyskutujemy o Chevrolet Camaro
ODPOWIEDZ
Patrishja
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2024, o 17:39
Reputacja: 0
Imię: Patrycja
Samochód: Camaro VI
Silnik: 2.0, 275km
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Camaro mechanik warszawa

Post autor: Patrishja » 14 lut 2024, o 17:49

Cześć, czy moglibyście polecić sprawdzonego mechanika z Warszawy najlepiej ew. okolic, który wymieni olej, spalone głośniki(wydaje mi się, że padło kilka) i naprawi błąd, który wyskakuje mi czasami na kompie przy wyłączeniu auta(chyba, że ktoś z forum wie czemu czasami mi wyskakuje komunikat, że skrzynia nie jest przestawiona na P kiedy jest -,- - zaczął wyskakiwać po dłubaniu w kompie przez innego mechanika… może to kwestia resetu/update’u? Oprogramowania). Z góry dziękuję i pozdrawiam 🫡

Awatar użytkownika
dokia
fachowa i pyskata diablica
Posty: 4237
Rejestracja: 22 lip 2019, o 14:58
Reputacja: 108
Imię: Dorota
Samochód: Opel Insignia
Silnik: PB B20NHT 260KM
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Re: Camaro mechanik warszawa

Post autor: dokia » 14 lut 2024, o 18:36

To że te durne auta od GM trzeba przedstawiać w położenie P i one tego nadal nie widzą to jest to częsta usterka. Usterka mechaniczna, po prostu zjawia się niezależnie od przebiegu. Można kupić zestaw naprawczy i mechanik szybko naprawi.

Warszawa i okolice? Jeśli nie chcesz ASO to ja polecam NSO Józefów.

Dodano po 3 minutach 26 sekundach:
Niektórzy wybierak skrzyni biegów wymieniają. W ASO regulują też linki. A wielu osobom pomaga naciśnięcie guziczka na dźwigni zmiany biegów, wtedy ta durna skrzynia odnajduje swoją dźwignię. Niektórzy dobijają mocniej tę dźwignię i też im pomaga.

Dodano po 2 minutach 45 sekundach:
Jak chcesz to możesz spróbować zadziałać sama, sprawdzoną procedurą druciarską😝, chociaż nie wiem na jak długo działa. Oto opis skopiowany: "Miałem podobny problem na szczęście udało mi się to naprawić. Winowajcą takiego stanu jest mikroprzełącznik a sama naprawa jest banalna. 1. Należy podciągnąć skórzany mieszek wraz obramówką plastikową. 2. Rozłączyć kosteczkę podświetlenia, 3. Przesunąć drążek na zmianę sekwencyjną. 4. Wciskając przycisk drążka będzie można zauważyć bolczyki unoszące się ku górze (nas interesuje ten prawy) na który należy założyć koszulkę termokurczliwą lub dwie aby zwiększyć powierzchnie styku. I po robocie. Szczegóły naprawy są na forum na Facebooku."
Każdy, kogo spotykasz, toczy bitwę, o której nic nie wiesz. Bądź życzliwy. Zawsze.

Patrishja
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2024, o 17:39
Reputacja: 0
Imię: Patrycja
Samochód: Camaro VI
Silnik: 2.0, 275km
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Camaro mechanik warszawa

Post autor: Patrishja » 14 lut 2024, o 21:56

Dzięki za odp/pomoc Dokia :) może być też Aso ale oceny google tych, które mi wyszukało mnie trochę zniechęcają. Wolałabym uniknąć jakichś reklamacji etc. Po prostu zależy mi na fachowcu, który będzie wiedział co robi i mnie nie oszuka :d chciałam też przy okazji poprosić żeby zerknął czy czegoś więcej nie trzeba wymienić/naprawic. Mi generalnie ten błąd znika jak kliknę na przycisk jeszcze raz tylko mnie to irytuje bo czasami “załapie” za pierwszym razem, czasami za drugim, czasami w ogóle to nie wyskakuje :/ procedura druciarska bardzo kusząca XD tylko nie jestem pewna, czy nie pogorszę sytuacji :d

Awatar użytkownika
dokia
fachowa i pyskata diablica
Posty: 4237
Rejestracja: 22 lip 2019, o 14:58
Reputacja: 108
Imię: Dorota
Samochód: Opel Insignia
Silnik: PB B20NHT 260KM
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Re: Camaro mechanik warszawa

Post autor: dokia » 14 lut 2024, o 22:52

Jak druciarska metoda nie wyjdzie to zawsze można kupić zestaw naprawczy z tym mikrostykiem i go wymienić. To kilka stów.
ASO ma nienajlepsze opinie zazwyczaj przez ceny a teraz to też dlatego że tam stawiają na elektryki i chińczyki, a to niezbyt wpisuje się w nasze potrzeby. ASO natomiast bezproblemowo przyjmuje reklamacje a mechanicy prywatni zwykle mają z tym problem. Dobrze, że jeszcze cokolwiek i gdziekolwiek robią przy GM. NSO Józefów jako niezależny serwis (nie ASO) ma raczej bardzo dobre opinie.
Każdy, kogo spotykasz, toczy bitwę, o której nic nie wiesz. Bądź życzliwy. Zawsze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Camaro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość