Pomoc w zakupie części

Stuka, puka, kapie, cieknie...
ODPOWIEDZ
NubiraBN
Świeżak
Imię: Tomek
Samochód: Nubira
Silnik:
Kontakt:

Pomoc w zakupie części

Post autor: NubiraBN » 13 gru 2019, o 20:57

Witam serdecznie mam pytanie co do wyboru części jakie chciałbym zakupić do mojego auta.

Chevrolet Nubira Kombi
1.6 109KM SX
Rok: 2007
Przebieg 81tys Km

Chciałbym wymienić olej w manualnej skrzyni biegów na forum znalazłem informację że "Mobil SHC 75W90 " będzie odpowiedni dla tej skrzyni, jeżeli się mylę poproszę mnie poprawić !

Dowiedziałem się też że potrzebuje uszczelkę "dekla" ze względu na brak korka spustowego i że są różne ze względu na ilość otworów na śruby jeżeli ktoś przerabiał tą wymianę, byłbym bardzo wdzięczny za nr produktu tejże uszczelki.

Wymianie chciałbym także podać pasek klinowy z osprzętem, na stronach internetowych sklepów znalazłem że są dwa rodzaje:

Dla aut bez klimatyzacji i z klimatyzacją (chyba że się mylę ) to proszę mnie poprawić który będzie dobry

Bez klimatyzacji : https://www.iparts.pl/czesc/zestaw-pask ... tml#100432

Z klimatyzacją : https://www.iparts.pl/czesc/zestaw-pask ... tml#100432

Jeżeli ktoś wie poproszę o wypowiedź który będzie pasował do mojego auta, wymieniam ze względu na wiek paska auto ma swoje lata nie chciał bym żeby pasek pękł w trasie.

Rok temu mechanik wymienił mi uszczelkę pokrywy zaworów, i problem powrócił jakiej firmy kupić uszczelkę żeby problem tak szybko nie powrócił ?

I na koniec jakie polecacie sklepy internetowe żeby te wszystkie produkty kupić w jednym miejscu, nie mogę znaleźć uszczelki dekla skrzyni biegów np bądź jeżeli jest to brak oleju skrzyni biegów .

Pozdrawiam

krzych1b
Wymiatacz
Imię: Krzysztof
Samochód: NUBIRA /Lacetti
Silnik: 1.8 F18D3 121KM
LPG: Tech
Kontakt:

Re: Pomoc w zakupie części

Post autor: krzych1b » 13 gru 2019, o 21:36

Najprędzej pomoże kol. konrado :tak: a jak nie , to sklep POTAK .
A masz klimę? A tak na marginesie , to wszystko masz na forum , wystarczy poszukać. :papa:
Tylko krowa nie zmienia poglądów

NubiraBN
Świeżak
Imię: Tomek
Samochód: Nubira
Silnik:
Kontakt:

Post autor: NubiraBN » 14 gru 2019, o 08:51

Tak auto jest z klimatyzacją

Awatar użytkownika
papieju
Wymiatacz
Imię: Marcin
Samochód: Nubira kombi 1.8 LPG
Silnik:
Kontakt:

Post autor: papieju » 14 gru 2019, o 09:25

Co do uszczelki dekla mam Erlinga złożonego za pomocą pasty Reinz, drugi rok i sucho

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lacetti/Nubira Mechanika”