Ciemne i niedziałające zegary i kontrolki w Cruze 1.8 , 2011 rok

Nie świeci, nie kręci i inne tematy związane z elektryką i elektroniką
ODPOWIEDZ
wmiras
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 21 lis 2016, o 22:39
Reputacja: 0
Imię: Mirek
Samochód: Cruze
Silnik: 1.8 104.00 KW
LPG: tak
Lokalizacja: Koziegłowy k/Poznania
Kontakt:

Ciemne i niedziałające zegary i kontrolki w Cruze 1.8 , 2011 rok

Post autor: wmiras » 20 cze 2022, o 23:18

Dzień dobry , mechanik wymieniał czujnik wałka rozrządu , rozłączył akumulator przed przystąpieniem do wymiany . Czy podczas rozłączania aku , zapłon był wyłączony mechanik nie potrafi powiedzieć . Przy odbiorze auta stwierdziłem,że zegary , kontrolki nie działają oraz nie pokazuje temperatury zewnętrznej. Po sprawdzeniu bezpieczników , rozłączeniu aku na 15 min., a później na całą noc nic nie dało . Rozłączenie bezpiecznika nr 21 również nic nie pomogło . Światła mijania,kierunkowskazy,cofania, STOP , działają . Przy kierunkowskazach nie ma charakterystycznego cykania.
Do elektryka długie terminy oczekiwania . Jeżdżenie bez zegarów i kontrolek już mnie męczy.
Proszę o pomoc / sugestię co mogę jeszcze zrobić / sprawdzić we własnym zakresie .
Z góry dziękuję.
Auto Chevrolet Cruze 1.8 , 2011
Pozdrawiam.
Mirek Woźniak.
wmiras@wp.pl
602103950
P.S zapominałem dodać , że po 4 dniach nastąpiło cudowne ozdrowienie i zegary oraz kontrolki zaczęły działać normalnie ale tylko na parę godzin . Później padły ponownie i już cudownego ozdrowienia nie ma. Masakra .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cruze Elektryka/Elektronika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości