Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Przywołania z rynku, informacje oficjalne o typowych usterkach modelu
ODPOWIEDZ
molej
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: 2 sie 2023, o 11:21
Reputacja: 0
Imię: Macek
Samochód: Aveo
Silnik: 1.4
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: molej » 25 mar 2024, o 10:37

Dzięki za info. Numery możliwych poduszek kierowcy to: 42612824 42631348 94544037 95135244
Te trzy ostatnie to wadliwa TAKATA a do tej pierwszej nie mam pewności, niemniej wygląda że czeka mnie walka wymianą serwisową... :|

Awatar użytkownika
etac
Prezes
Posty: 23899
Rejestracja: 4 sie 2013, o 00:31
Reputacja: 255
Imię: Krzysztof
Samochód: Lexus LBX
Silnik: 1.5 Hybrid
LPG: NIE
Inny samochód: Yamaha X-MAX Tech Max
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: etac » 25 mar 2024, o 20:21

sam nic nie wskurasz, czekaj na efekt tych zgłoszeń, a nawet sam zgłoś to do UOKiK
Lekcje prywatne są odpłatne, pytania na forum są darmowe

molej
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: 2 sie 2023, o 11:21
Reputacja: 0
Imię: Macek
Samochód: Aveo
Silnik: 1.4
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: molej » 26 mar 2024, o 09:31

Wysłałem zapytanie do ASO we Wrocławiu. Dodatkowo próbowałem zrobić zgłoszenie do UOKiK ale rejestracja do epuap to jakiś dramat. Pomimo logowania przez stronę banku, podania prawidłowych danych, wczoraj nic się nie udało (bez żadnego komunikatu!).

krzycho40
Świeżak
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2019, o 17:45
Reputacja: 0
Imię: KRZYSZTOF
Samochód: orlando
Silnik: 1.8 140 KM benz.
LPG: LPG BRC
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: krzycho40 » 26 mar 2024, o 17:51

Właśnie wysłałem pismo do UOKiK przez EPUAP szybko łatwo i przyjemnie ,skopiowałem większość od kolegi z poprzednich postów ,oczywiście z danymi mojego pojazdu :D zalecam wysyłać ,nie kierować się odpowiedzią którą przesyła do forumowiczów UOKiK zasypywać urząd pismami .Im więcej takich pism otrzymają tym bardziej się zaangażują

Awatar użytkownika
dokia
fachowa i pyskata diablica
Posty: 4242
Rejestracja: 22 lip 2019, o 14:58
Reputacja: 108
Imię: Dorota
Samochód: Opel Insignia
Silnik: PB B20NHT 260KM
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: dokia » 26 mar 2024, o 19:10

molej pisze:
26 mar 2024, o 09:31
Wysłałem zapytanie do ASO we Wrocławiu. Dodatkowo próbowałem zrobić zgłoszenie do UOKiK ale rejestracja do epuap to jakiś dramat. Pomimo logowania przez stronę banku, podania prawidłowych danych, wczoraj nic się nie udało (bez żadnego komunikatu!).
Po co wysyłasz zapytanie do ASO? Przecież wiesz że żadne polskie ASO nie prowadzi na to kampanii. Pukasz nie do tych drzwi co trzeba. Strata czasu na ASO. Zresztą ASO ma zawsze gotową formułkę aby zbyć klienta. 😝
Każdy, kogo spotykasz, toczy bitwę, o której nic nie wiesz. Bądź życzliwy. Zawsze.

smoku14
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 3 gru 2019, o 21:28
Reputacja: 1
Imię: Leszek
Samochód: Cruze
Silnik: 1,4T
LPG: Stag Qmax
Lokalizacja: Nidzica
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: smoku14 » 26 mar 2024, o 21:49

trzeba liczyć że jednak ASO zmieni w końcu zdanie jeśli otrzymają sporo zapytań ... może ktoś się ocknie i zapyta gdzieś wyżej o co chodzi ... sam wysłałem zapytanie i czekam na info ...

Awatar użytkownika
dokia
fachowa i pyskata diablica
Posty: 4242
Rejestracja: 22 lip 2019, o 14:58
Reputacja: 108
Imię: Dorota
Samochód: Opel Insignia
Silnik: PB B20NHT 260KM
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: dokia » 26 mar 2024, o 22:11

Ale to nie ASO decyduje. Litości, na jakim świecie żyjecie? Jeśli UOKiK każe zrobić to znajdzie likwidatora usterki z urzędu i ten likwidator będzie likwidował usterkę. Do UOKiK piszcie, proszę 🤗😘 ASO to strata czasu. Odpiszą ci że nie ma żadnej otwartej akcji dla Twojego auta, bo to prawda!!!

ASO ma nie powiem gdzie problemy klientów, ASO istnieje gdy zarabia, dlatego samo z siebie nie będzie robić prezentów po 5tys zł bo ktoś email do nich wysłał. My Wam piszemy gdzie wyżej ponad ASO macie zgłaszać, a Wy swoje 🤦
Napisałeś do UOKiK przez ePUAP?
Każdy, kogo spotykasz, toczy bitwę, o której nic nie wiesz. Bądź życzliwy. Zawsze.

Bunioopl
Fachman
Posty: 5008
Rejestracja: 13 lis 2016, o 20:57
Reputacja: 36
Imię: Mariusz
Samochód: Orlando 1.8 LPG LT+
Silnik: 1.8 2HO, 141KM Pb
LPG: BRC SQ24 Genius 1500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: Bunioopl » 27 mar 2024, o 20:07

Wysłałem i ja.
Znaczy żona. Ona ma epuap.,

molej
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: 2 sie 2023, o 11:21
Reputacja: 0
Imię: Macek
Samochód: Aveo
Silnik: 1.4
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: molej » 28 mar 2024, o 09:00

dokia pisze:
26 mar 2024, o 19:10
Po co wysyłasz zapytanie do ASO? Przecież wiesz że żadne polskie ASO nie prowadzi na to kampanii.
Z prostego powodu - jeśli nagle ASO dostałoby zapytanie od kilku tysięcy ludzi - zaczęliby inaczej traktować temat. A tak, jak każdy powie "strata czasu", nic się nie da zrobić, za mało ludzi - to na prawdę nic się nie zrobi! Tak jak pisał smoku14 - ASO w końcu wykona jakieś ruchy jeśli będzie sporo zapytań. Tak to działa i proponuję na przyszłość zastanowić się nad tematem zamiast kpić - "Litości, na jakim świecie żyjecie?". Równie dobrze ja mogę zadać tobie to pytanie, niemniej uważam iż nie wnosi to nic do dyskusji a jedynie może obniżać poziom merytoryczny.

Poza tym, czytając moją wypowiedź z uwagą można wywnioskować, że nie udało mi się zrobić zgłoszenia do UOKiK. Wczoraj już się udało i zgłoszenie zostało wysłane. Oby jak najwięcej ludzi zgłaszało ten problem...

Awatar użytkownika
dokia
fachowa i pyskata diablica
Posty: 4242
Rejestracja: 22 lip 2019, o 14:58
Reputacja: 108
Imię: Dorota
Samochód: Opel Insignia
Silnik: PB B20NHT 260KM
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: dokia » 28 mar 2024, o 09:55

Na jakim świecie Ty żyjesz? ASO nie zajmuje się tym. W sumie to mogłeś każdego mechanika zapytać, a nawet panią w mięsnym o te poduszki i efekt byłby taki sam, czyli żaden. 🤦🤦🤦 ASO wykonuje polecenia/zlecenia odgórne lub tak jak każdy mechanik zamawia rzeczy klientowi. Idź zamów tę poduszkę to ci sprowadza, zapłacisz i będziesz miał. Za darmo są tylko kampanie, ale ASO ich nie organizuje ani nie stara się o nie bynajmniej. 😝
Jeżeli macie trefny towar to zgłaszacie do UOKiK. Jeśli zgłaszacie trefny towar do mechanika to on Wam naprawi ale nigdy za darmo, chyba że realizuje jakieś reklamacje.

Daj mi przykład gdzie ASO samo wykonało jakieś ruchy aby mieć kampanię? Chociaż jeden przykład. Jeden! I skąd pan @smoku14 ma wiedzę o tym sprawdzalną? Ile razy sam korzystałeś z usług ASO lub jakiejkolwiek kampanii, że każesz ludziom tam pisać? To spamerstwo bez sensu tj pisanie do nich.

My prosimy Was o założenie skrzynki ePuap i wysłanie stamtąd zgłoszenia, a Wy nie możecie tego zrobić. Do gazet jeszcze napiszcie, może wtedy efekt będzie lepszy niż do ASO. ASO Wam odeśle wiadomą formułkę i tym zakończy zajmowanie się Wami.

I ja naprawdę nie jestem złośliwa, ja swoje z ASO przeszłam i wiem na co można tam liczyć. Jak sypiesz kasą szerokim strumieniem to mogą wszystko, jak masz o coś pretensje to jesteś niesłyszalny i nic nie załatwisz. To są zwykli mechanicy tam, często nawet niezbyt dobrzy bo tam wielka rotacja ludzi, a mili sprzedawcy aut są na innym dziale.
Każdy, kogo spotykasz, toczy bitwę, o której nic nie wiesz. Bądź życzliwy. Zawsze.

Awatar użytkownika
zzzz
Wymiatacz
Posty: 1584
Rejestracja: 3 gru 2013, o 17:50
Reputacja: 33
Imię: Zbyszek
Samochód: Cruze HB LT+
Silnik: 1.8
LPG: BRC
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: zzzz » 28 mar 2024, o 10:34

Kiedy zostanie wprowadzona możliwość skomentowania czyjegoś wpisu "łapką w dół"?

Awatar użytkownika
bubu1769
Administrator
Posty: 5876
Rejestracja: 5 wrz 2018, o 16:40
Reputacja: 349
Imię: Bartłomiej
Samochód: Aveo T250
Silnik: 1.4 101KM
Inny samochód: Orlando 1.4T, Meriva A 1.8
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: bubu1769 » 28 mar 2024, o 10:49

Nigdy.
Był o tym oddzielny temat.

Zasypywanie ASO zapytaniami nie ma sensu bo oni i tak wszystkie informacje otrzymują przez centrale.
Prywatne męczenie centrali też może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego.
Trzeba niestety ale zrobić to wedle systemu i poprzez odpowiednie instytucje.

Awatar użytkownika
dokia
fachowa i pyskata diablica
Posty: 4242
Rejestracja: 22 lip 2019, o 14:58
Reputacja: 108
Imię: Dorota
Samochód: Opel Insignia
Silnik: PB B20NHT 260KM
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: dokia » 28 mar 2024, o 11:19

Może w końcu ludzie zrozumieją to o co prosisz Ty i Prezes. Ja tylko staram się pomóc, aby nie robili rzeczy niepotrzebnych, które w żaden sposób akcji nie pomogą.

Natomiast dzięki Wam i dzięki Tobie sama ogarnęłam swoje auto i wiem że mogę zgłosić się na akcję, gdyż właśnie wracam od mechanika i mam pełną kierownicę. 🤗
Dziękuję serdecznie, ja czytam ze zrozumieniem i działam 🤗. Nie wykonuję dzikich niepotrzebnych ruchów. Jestem objęta kampanią wymiany poduszki Takata i zamierzam skorzystać z niej jak najszybciej. Trzy lata tylko odbierałam wezwania 🤦 bo wstydziłam się że mogę nie mieć tej poduszki. Bocznych nie mam na pewno. Dziękuję jeszcze raz 😘👍
Oto moja poduszka dziś odkryta:
IMG_20240328_110020940.jpg
Każdy, kogo spotykasz, toczy bitwę, o której nic nie wiesz. Bądź życzliwy. Zawsze.

Awatar użytkownika
huri_khan
Zasłużony dla forum
Posty: 5083
Rejestracja: 9 sie 2013, o 09:29
Reputacja: 75
Imię: Robert
Samochód: Kia Proceed
Silnik: 1,4 T
Inny samochód: Ford Mondeo
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: huri_khan » 28 mar 2024, o 12:06

molej pisze:
28 mar 2024, o 09:00
Z prostego powodu - jeśli nagle ASO dostałoby zapytanie od kilku tysięcy ludzi - zaczęliby inaczej traktować temat.
Dokia napisała prawdę.
ASO nic samemu nie zrobi, co więcej, większość ASO gdzie zostały kupione Chevrolety już tą marką się nie zajmują bo GM wypowiedział im umowy.
Po drugie: Ceny za usługi wymiany jakie proponują producenci oraz cała papierologia nie są atrakcyjne.
Po trzecie skoro GM się wypiął na dilerów (pomijam fakt, że niektórzy musieli zakupić wyposażenie dla mechaników a zaraz później dowiedzieli się , że Chevrolet się wynosi z Europy), zatem większość dilerów nie będzie jakoś specjalnie zabiegać o to, żeby im świadczyć usługi.
ASO nie jest instytucją w tej sprawie.
240 000 km z Chevroletem w zupełności wystarczyło :)

Waks80
Bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 14 lut 2021, o 19:16
Reputacja: 9
Imię: Krzysztof
Samochód: Chevrolet Orlando
Silnik: 2.0 vcdi 163 km
Inny samochód: Renault Scenic 1,9 dti
Lokalizacja: Podhale
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: Waks80 » 30 mar 2024, o 17:48

Pewnie macie rację. Niemniej chyba nie ma o co robić afery że ktoś napisał do ASO. Napisał to napisał, sam najpierw tam napisałem a potem do UOKIK, gdzie mogłem zawrzeć informację że ASO olewa temat. I myślę że taka kolejność jest ok. A to że oni mają to gdzieś... cóż, nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz :tak:

Awatar użytkownika
etac
Prezes
Posty: 23899
Rejestracja: 4 sie 2013, o 00:31
Reputacja: 255
Imię: Krzysztof
Samochód: Lexus LBX
Silnik: 1.5 Hybrid
LPG: NIE
Inny samochód: Yamaha X-MAX Tech Max
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: etac » 30 mar 2024, o 21:52

szkoda czasu, na takie pisanie.
ASO jest jednostką samodzielną i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wady produktów.
Lekcje prywatne są odpłatne, pytania na forum są darmowe

Bunioopl
Fachman
Posty: 5008
Rejestracja: 13 lis 2016, o 20:57
Reputacja: 36
Imię: Mariusz
Samochód: Orlando 1.8 LPG LT+
Silnik: 1.8 2HO, 141KM Pb
LPG: BRC SQ24 Genius 1500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: Bunioopl » 30 mar 2024, o 22:01

Wydaje mi się że nie do końca tak jest.
W sytuacji kiedy wie o wadach, a nie przekaże tych informacji dalej, ponosi odpowiedzialność za zatajanie informacji.

krzycho40
Świeżak
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2019, o 17:45
Reputacja: 0
Imię: KRZYSZTOF
Samochód: orlando
Silnik: 1.8 140 KM benz.
LPG: LPG BRC
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: krzycho40 » 1 kwie 2024, o 09:15

Dlaczego ASO Opla zajmuję się serwisowaniem marki Chevrolet dlatego bo mają takie zobowiązanie od producenta.Pierwsze zapytanie musi być do ASO jeżeli są wady fabryczne i w masowości siła i najlepiej na piśmie.Kazdy proces reklamacyjny ma procedurę i organy odpowiednie na każdym etapie. Pismo z UOKiK także otrzymałem o podobnej treści ale jest jeden szczegół pismo do dyrektora jest zgłoszeniem następnej skargi klienta nie jako to same pismo. Także pisać i do ASO i do UOKIK im więcej tym szybciej zajmą się instytucję które za takie sprawy odpowiadają

Awatar użytkownika
etac
Prezes
Posty: 23899
Rejestracja: 4 sie 2013, o 00:31
Reputacja: 255
Imię: Krzysztof
Samochód: Lexus LBX
Silnik: 1.5 Hybrid
LPG: NIE
Inny samochód: Yamaha X-MAX Tech Max
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: etac » 1 kwie 2024, o 09:20

Tylko ze nie ma już tych zobowiazan i nie ma ASO Chevrolet.
Lekcje prywatne są odpłatne, pytania na forum są darmowe

Awatar użytkownika
dokia
fachowa i pyskata diablica
Posty: 4242
Rejestracja: 22 lip 2019, o 14:58
Reputacja: 108
Imię: Dorota
Samochód: Opel Insignia
Silnik: PB B20NHT 260KM
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: dokia » 1 kwie 2024, o 10:19

krzycho40 pisze:
1 kwie 2024, o 09:15
Dlaczego ASO Opla zajmuję się serwisowaniem marki Chevrolet dlatego bo mają takie zobowiązanie od producenta.Pierwsze zapytanie musi być do ASO jeżeli są wady fabryczne i w masowości siła i najlepiej na piśmie.Kazdy proces reklamacyjny ma procedurę i organy odpowiednie na każdym etapie. Pismo z UOKiK także otrzymałem o podobnej treści ale jest jeden szczegół pismo do dyrektora jest zgłoszeniem następnej skargi klienta nie jako to same pismo. Także pisać i do ASO i do UOKIK im więcej tym szybciej zajmą się instytucję które za takie sprawy odpowiadają
Chyba piszesz o gwarancji. Które ASO opla w Polsce zajmuje się Chevroletem? Podasz adres? Bo moje zajmuje się tylko Camaro z USA, resztę odsyła. Sama byłam świadkiem jak serwisant z ASO mówił że tylko Camaro z USA a absolutnie żadne koreańskie i żadne sprzed wyjścia Chevroleta z PL. Nawet logo chevi w większości ASO spadło ze ściany. 😝

Towar wadliwy zgłasza się do UOKiK. I tylko tam. Jak stwierdziłeś wadę w czymś co posiadasz a co kupiłeś to do UOKiK zgłaszaj że ci trefne sprzedano i niebezpieczne. Pisać możesz gdzie chcesz w sumie, tylko dostaniesz odpowiedź że to nie jest ich sprawa. No bo nie jest. Możesz też napisać do ASO forda, czy każdej innej marki i dostaniesz tę samą odpowiedź. Chevrolety nie posiadają już ASO w PL. Może lepiej już pisać do ASO chevroleta w innym kraju. Pokażesz nam tę swoją odpowiedź od ASO Opla które nie zajmuje się Chevroletem?
Każdy, kogo spotykasz, toczy bitwę, o której nic nie wiesz. Bądź życzliwy. Zawsze.

Awatar użytkownika
huri_khan
Zasłużony dla forum
Posty: 5083
Rejestracja: 9 sie 2013, o 09:29
Reputacja: 75
Imię: Robert
Samochód: Kia Proceed
Silnik: 1,4 T
Inny samochód: Ford Mondeo
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: huri_khan » 2 kwie 2024, o 10:08

krzycho40 pisze:
1 kwie 2024, o 09:15
Dlaczego ASO Opla zajmuję się serwisowaniem marki Chevrolet dlatego bo mają takie zobowiązanie od producenta.
Wymień ASO Opla które zajmuje się serwisowaniem Chevroleta na podstawie posiadanej umowy z Chevroletem/producentem.
Równie dobrze możesz iść do zakładu Pana Mietka, do ASO Mazdy, ASO Forda i zgłosić że poduszka w Twoim Chevrolecie jest wadliwa.
krzycho40 pisze:
1 kwie 2024, o 09:15
Także pisać i do ASO i do UOKIK im więcej tym szybciej zajmą się instytucję które za takie sprawy odpowiadają
Prawo do reklamacji się skończyło po 2 latach, wady możesz zgłaszać do producenta lub UOKiK, ASO nawet nie musi odpisywać na Twoje pismo, bo jest bezzasadne i nie są stroną.
240 000 km z Chevroletem w zupełności wystarczyło :)

sebtar
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2021, o 18:21
Reputacja: 1
Imię: Sebastian
Samochód: Cruze
Silnik: 1.7,131KM,Diesel
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: sebtar » 2 kwie 2024, o 16:44

Właśnie szybko przeczytałem posta i odrazu pismo wysłane z lekkim opóźnieniem ale wysłane

Edekk
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: 7 mar 2024, o 10:23
Reputacja: 2
Imię: Edward
Samochód: Chevrolet Cruze
Silnik: 1.8 Benzyna
LPG: TAK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: Edekk » 6 kwie 2024, o 13:55

Po miesiącu dostałem taką odpowiedź od opla: "Szanowny Panie,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Opel Polska.

W odpowiedzi na Pana pytanie z dnia 7 marca 2024 roku informuje, że nasza obsługa klienta marki Opel zajmuje się jedynie doraźnie pomocą w sprawach związanych z samochodami marki Chevrolet.

Z informacji jakie otrzymaliśmy od producenta General Motors jest organizowana akcja serwisowa związana z poduszkami powietrznymi w samochodach marki Chevrolet jednak w celu otrzymania większej ilości informacji związanych z tą akcją serwisową zalecam kontakt bezpośrednio z General Motors.

Pozdrawiamy,

Centrum Obsługi Klienta Opel Polska"

Awatar użytkownika
etac
Prezes
Posty: 23899
Rejestracja: 4 sie 2013, o 00:31
Reputacja: 255
Imię: Krzysztof
Samochód: Lexus LBX
Silnik: 1.5 Hybrid
LPG: NIE
Inny samochód: Yamaha X-MAX Tech Max
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: etac » 6 kwie 2024, o 14:01

Czyli jednak coś ich ruszyło, aczkolwiek niewiele.
Lekcje prywatne są odpłatne, pytania na forum są darmowe

Awatar użytkownika
dokia
fachowa i pyskata diablica
Posty: 4242
Rejestracja: 22 lip 2019, o 14:58
Reputacja: 108
Imię: Dorota
Samochód: Opel Insignia
Silnik: PB B20NHT 260KM
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Re: Wadliwe poduszki powietrzne Takata - akcja serwisowa Europa

Post autor: dokia » 6 kwie 2024, o 16:14

Chyba nic się nie ruszyło właśnie. Wiedzą to co my, czyli że w Europie jest taka akcja (jak w temacie tego wątku) i odpychają temat od siebie. Czyli najpewniej będziecie pisać do GM w USA i może wtedy coś. Opel Polska Was tam odesłał bo w PL nie jest zobligowany do żadnej akcji na ten temat. :oczekuje:
Każdy, kogo spotykasz, toczy bitwę, o której nic nie wiesz. Bądź życzliwy. Zawsze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cruze Kampanie serwisowe / Informacje techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość