Dostępność Części zamiennych.

Wszystkie inne tematy dotyczące danego modelu
ODPOWIEDZ
Walenhovv
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2018, o 09:58
Reputacja: 0
Imię: Paweł
Samochód: brak
Silnik:
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dostępność Części zamiennych.

Post autor: Walenhovv » 3 gru 2018, o 20:14

Czołem !

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem Capi z silnikiem 2.2 (tym w wersji 184km) i manualną skrzynią biegów. Rocznikowo 2011 / 2012, a więc polift. Czy możecie mi napisać jak wygląda sprawa i dostępność części? Wiem, że mogę sam sprawdzić ale nie wyszukam wszystkiego a może komuś z Was natrafiła się usterka i był problem ze znalezieniem zamiennika? Tego szczerze mówiąc najbardziej się boje - z pozoru "głupia" usterka i auto uziemione na 2 tyg bo trzeba sprowadzać części ze wschodu.
Również ciekawi mnie opinia o awaryjności tych aut. W internecie można przeczytać skrajnie różne opinie. Nie wiem czasem czy niektóre nie są pisane przez ludzi, którzy nawet nie siedzieli w tym aucie ;).
Pytam ponieważ mam tendencję do "trzymania" samochodów przez kilka ładnych lat i nie chciałbym mieć problemów. Chevi ponoć zagwarantowało serwis i części na 10 lat po odejściu z rynku. Lecz na forum widzę, że chyba są już problemy z częściami zamiennymi.

P.S. Czy tym silnikiem faktycznie idzie po mieście spalić 10L ropy a w trasie 9. Nie będąc przy tym zawalidrogą ?

Dziękuję każdemu kto pochyli się nad moimi pytaniami :wilekiedzieki:


Paweł :piwo:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Captiva Ogólnie o modelu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości