Wkładka zamka klapy kombi

Wszystkie inne tematy dotyczące danego modelu
ODPOWIEDZ
vito23
Bywalec
Posty: 145
Rejestracja: 8 sie 2017, o 09:10
Reputacja: 0
Imię: Witold
Samochód: Lacetti Kombi
Silnik:
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Wkładka zamka klapy kombi

Post autor: vito23 » 25 wrz 2017, o 11:24

Pytanie mam odnośnie jak już pisałem temat w dziale elektryka problem z centralnym zamkiem - centralny przy o to tej temp nie otwiera się wcale - ale to nie temat tego tutaj.
Pytanie jakie mam do was odnośnie mojego problemu czy jest możliwość naprawy zamka/wkładki klapy ? Problem jest taki, że nawet nie mogę klucza tam wsadzić , wchodzi do połowy (jest tak od nabycia pojazdu) i nie otwiera.
Czy komuś kiedyś obiło się o oczy uszy gdzie można coś takiego kupić nowego używanego, przeglądałem allegro troche OLX i nic nie znalazłem. Zamki są owszem ale to mam sprawne. Przy uszkodzonym centralnym przydało by się dostać jakoś do bagażnika z klucza niż czekać aż wnętrze auta się nagrzeje i centralny otworzy wszystkie drzwi, dobrze o tyle, że przednie drzwi otworzyć da się z klucza i potem od środka resztę poza bagażnikiem.

Model auta lacetti kombi 2007

P.S znalazłem jedną aukcję z wkładką do klapy bagażnika do kombi ale cena 150zł a wkładka wyglądała jakby pół życia leżała w wodzie ....

Awatar użytkownika
etac
Prezes
Posty: 23775
Rejestracja: 4 sie 2013, o 00:31
Reputacja: 249
Imię: Krzysztof
Samochód: Hyundai Tucson
Silnik: 1.6T 150KM
LPG: NIE
Inny samochód: Toyota Yaris Hybrid
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: Wkładka zamka klapy kombi

Post autor: etac » 25 wrz 2017, o 12:23

pisz do konradoo. Może on ma możliwość zamówienia z Valeo
Lekcje prywatne są odpłatne, pytania na forum są darmowe

vito23
Bywalec
Posty: 145
Rejestracja: 8 sie 2017, o 09:10
Reputacja: 0
Imię: Witold
Samochód: Lacetti Kombi
Silnik:
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Wkładka zamka klapy kombi

Post autor: vito23 » 25 wrz 2017, o 13:50

Dzięki za info, poczekam jeszcze bo zadzwoniłem do Potak'a może będą mieli jak nie napisze do tej osoby :)

Awatar użytkownika
XaRaDaS
Zasłużony dla forum
Posty: 7704
Rejestracja: 20 sie 2013, o 11:17
Reputacja: 8
Imię: Andrzej
Samochód: Orlando LTZ
Silnik: 1.8 2H0, 141 KM, benz.
Lokalizacja: WX
Kontakt:

Re: Wkładka zamka klapy kombi

Post autor: XaRaDaS » 26 wrz 2017, o 09:31

U mnie jest to samo, na razie się nie przejmuję tym. Być może jak mi się magazyn rozluźni to wjadę i rozbebeszę i przeczyszczę, bo raczej to jest powodem. Tak samo miałem z wycieraczką tylną, uwalony cały mechanizm i trzpień. Rozebrałem przeczyściłem przesmarowałem i jak nówka śmiga :D
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lacetti/Nubira Ogólnie o modelu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość