Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Wszystkie inne tematy dotyczące danego modelu
ODPOWIEDZ
pawelwaw84
Wymiatacz
Posty: 1002
Rejestracja: 24 mar 2014, o 10:23
Reputacja: 11
Imię: Paweł
Samochód: Captiva lift 2013
Silnik: 2.0d 163KM
Lokalizacja: Ząbki k.Warszawy
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: pawelwaw84 » 23 sty 2021, o 19:44

Ja sprzedałem rok temu 8letiego Cruze z wnętrzem jak w nowym aucie. Jedyne ślady użytkowania były na skórzanej kierownicy, lewarku i gumach na pedałach. Przebieg 110kkm miał.

Serpico90
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2020, o 22:41
Reputacja: 0
Imię: Jakub
Samochód: Cruze
Silnik: 1.8
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Serpico90 » 29 sty 2021, o 10:40

Co może oznaczać brak komunikacji lub niewłaściwą pracę przy połączeniu z monitorami diagnostycznymi: reaktora katalitycznego, zaworu EGR oraz czujnika tlenu?
Po podłączeniu do kompa cruze`a, którego rozważam kupno pojawiły się takie błędy. Dodatkowo komora silnika była myta. Nie jakoś na tip top, ale jednak widać, że jest przygotowana pod sprzedaż.

Awatar użytkownika
etac
Prezes
Posty: 23829
Rejestracja: 4 sie 2013, o 00:31
Reputacja: 255
Imię: Krzysztof
Samochód: Hyundai Tucson
Silnik: 1.6T 150KM
LPG: NIE
Inny samochód: Toyota Yaris Hybrid
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: etac » 29 sty 2021, o 20:13

zależy jaki komp? Bo jak chiński DS150 to będzie norma dla testera, a nie auta.
Lekcje prywatne są odpłatne, pytania na forum są darmowe

Serpico90
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2020, o 22:41
Reputacja: 0
Imię: Jakub
Samochód: Cruze
Silnik: 1.8
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Serpico90 » 29 sty 2021, o 21:20

Tester to autolink al439. Szczerze mówiąc przeszukałem Google i nic konkretnego na ten temat nie znalazłem. Auto na tą chwilę błędów nie pokazuje (brak check engine), silnik pracuje normalnie, jeździ normalnie, wydech cichy...

Awatar użytkownika
etac
Prezes
Posty: 23829
Rejestracja: 4 sie 2013, o 00:31
Reputacja: 255
Imię: Krzysztof
Samochód: Hyundai Tucson
Silnik: 1.6T 150KM
LPG: NIE
Inny samochód: Toyota Yaris Hybrid
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: etac » 29 sty 2021, o 22:03

jak kupisz to się dowiesz że Chevi jest bardzo wybredne w komunikacji z nie dedykowanym sprzętem do diagnostyki.
Lekcje prywatne są odpłatne, pytania na forum są darmowe

Maciejsar1
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2021, o 22:38
Reputacja: 0
Imię: Maciej
Samochód: Cruze
Silnik: 11.8, 141KM, bezn.
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Prośba o informacje dot. Chevrolet Cruze 1,8 LT+ (benzyna)

Post autor: Maciejsar1 » 30 sty 2021, o 22:47

Cześć!
Mam prośbę o Wasze oceny co do modelu Chevroleta Cruze 1,8 LT+ w benzynie (kompakt). Czy jest to awaryjne auto? Co należy do jego najsłabszych stron, a co do najmocniejszych? Jakie są typowe usterki i po ilu km one występują?

Kolega ma Cruze sedana 1.6 LPG i sobie chwali, choć musiał przez 4 lata już rozrząd zrobić i kilka innych napraw. Stąd moje pytania do szerszego grona posiadaczy tego zacnego autka😉

Dedalus4
Profesjonalista
Posty: 641
Rejestracja: 16 gru 2016, o 13:01
Reputacja: 20
Imię: Szczepan
Samochód: FORD S-Max
Silnik: 2.0 Ecoblue
Inny samochód: Cruze 1.8 LPG
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Dedalus4 » 1 lut 2021, o 11:54

Przez 8 lat użytkowania i 154 tys km. wymienilem termostat z obudową, cewkę zapłonową, uszczelki chlodniczki oleju, sondę lambda nr 2 i sprężyny przedniego zawieszenia.
Z większych rzeczy eksploatacyjnych wymienilem komplet tarcz hamulcowych, rozrząd i paski pomocnicze.
Więc nie uważam że jakoś specialnie awaryjne jest to auto....
Typowe usterki znajdziesz w dziale FAQ dla Cruze

Awatar użytkownika
Przemek
Fachman
Posty: 3471
Rejestracja: 30 sty 2017, o 21:02
Reputacja: 18
Imię: Przemysław
Samochód: cruze 1.8
Silnik: 1.8 , 141 KM
LPG: BRC
Inny samochód: Opel Astra H 1.9 CDTI
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Przemek » 1 lut 2021, o 12:36

Mój z 2013 r , odkupiony zaraz po gwarancji przy przebiegu około 60 tyś, aktualny przebieg 120 tyś. od czasu zakupu wymieniłem termostat ( otwarty- niedogrzany silnik powodował drgania wyczuwalne na pedałach z którymi nie mogłem sobie poradzić przez ponad rok - ale to moja teoria ;) ) ,uszczelka chłodniczki oleju , cewka zapłonowa , sonda lambda nr 2 , z części eksploatacyjnych, rozrząd , tarcze , klocki , akumulator, wymiana oleju skrzyni biegów na MOTUL , króćce i przewody układu chłodzącego ( auto zagazowane ) . Czyli chyba taki standard . Większość tych usterek miała miejsce do 100 tyś . Więc jak kupisz auto z większym przebiegiem to pewnie poprzedni właściciel już się uporał z typowymi usterkami Cruze.

Awatar użytkownika
endriu333
Profesjonalista
Posty: 982
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 15:54
Reputacja: 7
Imię: Andrzej
Samochód: Spark
Silnik: 1.2 PB
LPG: Landirenzo Omegas
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: endriu333 » 1 lut 2021, o 13:17

generalnie Przemek masz rację gorzej, jak ktoś jeździł do "odcinki" i wtedy sprzedaje - niestety parę tysi i trochę czasu będzie kosztowało doprowadzenie auta do ładu.... co do cewki to padła w sumie tak ooo...ja na LPG zrobiłem w cruze (fakt że z KL7) 210 czy 220kkm, i sprzedałem auto na cewce z pierwszego montażu bo była ok - chociaż z korei miałem cewkę na podmianę w razie "w" która nie nastąpiło w moim przypadku...
Suzuki SX-4 S-cross 1.4 PB hybrid MY2021 +LPG KME Sky Direct / Chevrolet Spark MY2011 1.2 + LPG LandiRenzo Omegas / Suzuki GSX 1250 FA "Bandit" MY2017 1.255 PB

pool80
Wymiatacz
Posty: 1630
Rejestracja: 22 sie 2014, o 16:07
Reputacja: 24
Imię: Ryszard
Samochód: Cruze LT
Silnik: 1.8, 2H0, 141KM,
LPG: BRC SQ24.11
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: pool80 » 1 lut 2021, o 14:38

Na forum wkleiłem dokładny spis usterek, przy jakim były przebiegu i kosztach ich naprawy od 14 roku. Samochód jest z 12 roku i ma pod 120kkm. Całkowity koszt napraw z częściami nie licząc rzeczy eksploatacyjnych to 3000zł. Jak za taki okres uważam to tyle co nic. Żeby tak nie kolorować to występowały one co jakiś czas, więc ciężko twierdzić, że nic się nie robiło tylko lało paliwo...
A co się działo? To samo co wyżej, czyli cewka, chłodniczka, sonda, termostat, a dalej to pierdoły...

barus
Wymiatacz
Posty: 1609
Rejestracja: 9 sty 2014, o 16:53
Reputacja: 34
Imię: Czesław
Samochód: Cruze1.8LT+Prem, LPG
Silnik:
Lokalizacja: Bielsko-B
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: barus » 4 lut 2021, o 19:14

To może ja napiszę o swoim. 2012r odebrałem z salonu nowego Cruze LT + Premium 1.8 z zainstalowaną inst. LPG. Na gwarancji pojawił się wyciek oleju na łączeniu skrzyni biegów z silnikiem, teraz nawet nie pamiętam, z czego był ten wyciek, ze skrzyni czy z silnika? W ramach gwarancji wymieniono mi też stukające przednie amortyzatory.
Zaraz po odbiorze z salonu pojawiał się błąd 2 sondy lambda (źle zestrojona inst. LPG). Po regulacji silnika na hamowni Czakram Tarnów spokój do dzisiaj. Obecnie przy rozruchu zimnego silnika od czasu do czasu słyszę krótkie dizlowanie, a mam przejechane 94 tys.
W tym roku wymieniłem tarcze i klocki hamulcowe z przodu, miałem też usterkę klimatyzacji, wymieniłem czujnik parownika. Świece zapłonowe wymieniałem 3 razy, a w tamtym roku wymieniłem akumulator.
Przebieg auta to 80% trasa, a reszta na miejscu po zakupy, bo do pracy autem nie dojeżdżałem.
Mogę powiedzieć, że wszystkie popularne usterki Cruze typu chłodniczka oleju, KZFR, moduł zapłonowy, jeszcze przede mną :| .
Ostatnio zmieniony 4 lut 2021, o 19:54 przez etac, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: sądy-> sondy

Najbus1
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2021, o 14:44
Reputacja: 0
Imię: najbuS
Samochód: Cruze
Silnik: 1.6LT+ 124KM
LPG: Nie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Najbus1 » 4 lut 2021, o 21:33

To i ja coś naskrobię.
Mam Cruza od nowości czyli od 2012 rok produkcji 2011.
Wersja LT 1.6 124KM bez gazu.
Mam przebieg 75tyś i jedyne co wymieniłem to zbiornik wyrównawczy przy 70tyś bo pękła rurka a w tym tygodniu wymiana cewki zapłonu bo się wysypała.
a i Akumulator wymieniony przy 60 tyś
o klockach nie będę pisał bo to rzeczy eksploatacyjne
raz wymienione żarówki :D
ogólnie polecam to auto!

Walker
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2021, o 12:03
Reputacja: 0
Imię: Paweł
Samochód: Cruze
Silnik: 1.4T
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Walker » 6 lut 2021, o 15:09

Witam Panowie !

Robię prawko i chciałbym na pierwsze auto właśnie Chevroleta Cruze :)
Budżet 20-30 tyś max. rocznik od 2012.

Ogólnie miasto czasami jakaś trasa. Z tego co wyczytałem to spalanie najlepiej wygląda w modelu 1.4T .
Polecacie ktoś ma? .Jakie realne są te wartości ?

Ze względu na to ,że dopiero się uczę i będę nowym użytkownikiem dróg zależy mi na dodatkowych systemach. Czujniki parkowania ,kamera cofania .Czy te systemy to tylko wersja LT+ i LTZ ?

Zauważyłem ,że niektórzy montują cały nowy większy panel typu Tesla itp. Ktoś to ma poleca .Na pewno wygląda fajnie ale jak z funkcjonalnością. Jednak przycisk to przycisk .Czy te wszystkie ich funkcje będą realizowane przez panek dotykowy?

Znalazłem takie autko właśnie z takim panelem - https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet ... abb29fb456 .niestety nie 1.4T

Byłbym wdzięczny za udzielenie odpowiedzi .
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Miromat
Bywalec
Posty: 145
Rejestracja: 27 gru 2013, o 14:01
Reputacja: 2
Imię: Mirosław
Samochód: Cruze LT+ (hb)
Silnik: 1,6 124KM
Lokalizacja: Ząbki (Mazowsze)
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Miromat » 6 lut 2021, o 17:00

Panel dotykowy to narażanie się na niebezpieczeństwo. Aby zmienić coś na panelu musisz oderwać wzrok od drogi. Gdy masz tradycyjne przyciski zrobisz to na pamięć, bez konieczności patrzenia na nie. Mam niemiłe doświadczenie z takim przełączaniem. Na autostradzie o mało nie wpadłem na poprzedzający mnie samochód, gdy chciałem coś zmienić. Była noc, poprzedzający mnie samochód jechał wolniej niż mnie się zdawało i gdy wzrok zwróciłem z powrotem na drogę był tak blisko, że było gwałtowne hamowanie. 2 sekundy później hamowanie by już nie pomogło. W swoich samochodach wystrzegam się paneli dotykowych.

Awatar użytkownika
wszim
Zasłużony dla forum
Posty: 15465
Rejestracja: 10 paź 2013, o 22:04
Reputacja: 143
Imię: Wojtek
Samochód: był orlando
Silnik: 1.8 2H0 141KM (KL7)
LPG: BRC SQ24
Inny samochód: toyota RAV4 2.5 hybrid 4x4 222KM
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: wszim » 6 lut 2021, o 18:41

Ze względu na to ,że dopiero się uczę i będę nowym użytkownikiem dróg zależy mi na dodatkowych systemach.
Zacznij od nauczenia się bez systemów. Korzystanie z systemów to prosta droga do drogowego analfabetyzmu. A gdy system się popsuje i robi się tragedia. :o
Obrazek Nie bądź obojętny na wojnę w Ukrainie.

kjas9
Profesjonalista
Posty: 844
Rejestracja: 26 sty 2015, o 22:31
Reputacja: 25
Imię: Krzysztof
Samochód: Cruze1,4 Sw LTZ+2012
Silnik: 1,4 T +chip 163 km
LPG: KME Skay Max
Lokalizacja: SO
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: kjas9 » 6 lut 2021, o 20:13

W Cruzach nie ma żadnych wypasionych systemów ,typu martwe pole, aktywny tempomat ,dystans do poprzedzającego samochodu ,parkowanie automatyczne ,kamery 360 itp, kamera orginalna jest tylko w kombi. Więc tutaj się nie zaszaleje i trzeba się nauczyć podstawowych manewrów Co do panela dotykowego to w 100% zgadzam się z wypowiedzią wyżej, ja korzystam tylko z przycisków na kierownicy i to mi wystarcza bo znam je na pamięć, a taką sytuację także miałem jeszcze w lacetti gdy zachwyciłem się dotykowym Pionierem i myślę że każdy kto grzebie w czasie jazdy w dotykowcu miał ,a jak nie, to będzie miał taki przypadek prędzej czy póżniej ,bo aby trafić w ikonę trzeba oderwać wzrok od drogi. Dlatego w cruzaku wymieniłem na andka ale z dodatkowymi fizycznymi przyciskami ,które czuję pod palcami. Może nie jest tak bajerancki jak Tesla ale jest bepieczniejszy
Lacetti 1,6 sx zmienione w cdx 2011-2019

Walker
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2021, o 12:03
Reputacja: 0
Imię: Paweł
Samochód: Cruze
Silnik: 1.4T
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Walker » 9 lut 2021, o 21:54

Witam ponownie,

Oczywiście wszyscy macie racje co do nauki bez systemów i dotyk to problem na drodze.
Jednak chciałbym wyświetlacz . Nie mówię że akurat ten wbudowany.
Ten cały Mylink to jest tylko aplikacja czy system zarzadzania wbudowany. Jak zmienię panel na inny to co wtedy...?

Jak to jest z tym wybieraniem głosowym działa to lub co na tym działa ?
Widzę tez sporo aplikacji na Chevrolety, Cruze też(Google Play) jest jakiś z nich pożytek ?

Przepraszam, że tak meczę pytaniami ale wole coś wiedzieć zanim kupię a jestem raczej zdecydowany.

Pozdrawiam

Miromat
Bywalec
Posty: 145
Rejestracja: 27 gru 2013, o 14:01
Reputacja: 2
Imię: Mirosław
Samochód: Cruze LT+ (hb)
Silnik: 1,6 124KM
Lokalizacja: Ząbki (Mazowsze)
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Miromat » 9 lut 2021, o 22:11

Piszesz, że mamy rację, a z drugiej strony chcesz postawić na swoim. Szukasz koniecznie problemów? Najpierw naucz się jeździć, a potem dopiero myśl o gadżetach.

Awatar użytkownika
szczuplin
Fachman
Posty: 2342
Rejestracja: 9 mar 2016, o 15:00
Reputacja: 16
Imię: Szczuplin
Samochód: Cruze, Aveo T300
Silnik: 1.8 F18D4 141KM 1.2 86 km
LPG: STAG4 Q-Box+
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: szczuplin » 9 lut 2021, o 22:44

Zastanawiam się nad sensem tej dyskusji. Co was interesuje czy ktoś ma ekran dotykowy czy też nie. Przecież logiczne jest, że nikt nie ogląda filmów w trakcie jazdy autem. Wróćmy do sensu tej dyskusji a nie prowadźmy akademickiej debaty o dupie Marynie. Nie jesteśmy w przedszkolu.

Walker to nie są aplikacje na chevrolety. To są aplikacje tak samo dostępne co na telefon. Funkcjonalność w tym zakresie jest identyczna.
Chevrolet Cruze HB LT+ 1.8 + Chevrolet Aveo T300 1.2 86km

Walker
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2021, o 12:03
Reputacja: 0
Imię: Paweł
Samochód: Cruze
Silnik: 1.4T
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Walker » 10 lut 2021, o 19:18

Witam ,

Użytkowniku "Miromat" skoro tak odpowiadasz na moje pytanie to lepiej nie pisz nic .Dziękuje.
Chce kupić z ekranem bo po prostu mi się podoba i tyle. Dla mnie to żaden gadżet bo prawie każde auto szczególnie teraz ma panel.

Dziękuję "szczuplin " za chociaż jedną odpowiedź :) i za początek wypowiedzi !

Pozdrawiam wszystkich i życzę przyczepności na drodze.

Awatar użytkownika
Mandrol
Specjalista
Posty: 471
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 15:55
Reputacja: 1
Imię: Marek
Samochód: było Orlando 2.0D AT
Silnik: 2.0D Z20D1 190KM AT
Lokalizacja: Czernica
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Mandrol » 10 lut 2021, o 21:07

szczuplin pisze:
9 lut 2021, o 22:44
... Przecież logiczne jest, że nikt nie ogląda filmów w trakcie jazdy autem...
Oj Krzysiu, zdziwiłbyś się po kilku dniach jazdy w Korei 8-)
Przepraszam za OT :nerwy

Awatar użytkownika
szczuplin
Fachman
Posty: 2342
Rejestracja: 9 mar 2016, o 15:00
Reputacja: 16
Imię: Szczuplin
Samochód: Cruze, Aveo T300
Silnik: 1.8 F18D4 141KM 1.2 86 km
LPG: STAG4 Q-Box+
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: szczuplin » 10 lut 2021, o 21:37

Za to moja córka ogląda teledyski bardzo chętnie😁 a ja zerkam sporadycznie stojąc na światłach😎
Chevrolet Cruze HB LT+ 1.8 + Chevrolet Aveo T300 1.2 86km

dannie
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2021, o 17:37
Reputacja: 0
Imię: Daniel
Samochód: Cruze
Silnik: 1.4T
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: dannie » 17 lut 2021, o 17:50

Szanowni Użytkownicy,

prześledziłem bieżący wątek dotyczący Cruze'a i jestem pod wrażeniem, z jaką cierpliwością udzielane są porady kolejnym potencjalnym nabywcom tego pojazdu :)

Jako że nie należę do speców motoryzacji, a jednocześnie Chevrolet Cruze zyskał moją "wstępną sympatię" ;) , chciałbym podpytać również ja o Waszą opinię co do atrakcyjności tej oto oferty:
https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet ... 0d519c8bcf

Samochód ma - polecany - silnik 1.4T. Do tego jest z rocznika 2013, co pozwala sądzić, że część z usterek wymienianych w FAQ go ominie. Nie planuję go zagazować ;) Jeżdżę głównie po mieście, ale 1-2 razy w miesiącu zdarzają mi się dłuższe trasy (800-1000 km) i cenię wtedy zalety "dużych" samochodów (aktualnie mam Mazdę 6 2.0 diesel).

Z góry dziękuję.

P.S. czy w 10-letnim samochodzie należy spodziewać się w niedługim czasie jakiś oznak rdzy czy raczej Chevrolet nie ma z tym aż takiego problemu?

Dedalus4
Profesjonalista
Posty: 641
Rejestracja: 16 gru 2016, o 13:01
Reputacja: 20
Imię: Szczepan
Samochód: FORD S-Max
Silnik: 2.0 Ecoblue
Inny samochód: Cruze 1.8 LPG
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Dedalus4 » 18 lut 2021, o 08:26

U mnie nic na zewnątrz. Pod spodem w okolicach zbiornika paliwa będę musiał w tym roku poprawić konserwację podwozia. Auto z 2012, wyjechało z salonu we wrześniu 2013. Garażowane "pod chmurką"

Sylwesters
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2021, o 11:57
Reputacja: 0
Imię: Sylwester
Samochód: Cruze
Silnik: 1.7
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Re: Zakup Cruze'a - prośba o ocenę/radę

Post autor: Sylwesters » 24 mar 2021, o 12:22

Cześć,

W dniu jutrzejszym jadę 150 km do Częstochowy obejrzeć dwa poniższe Cruzy 1.7. Jeden jest z 2012r. drugi 2013r. po lifcie.

Jesteście w stanie udzielić rady, nad którym bardziej się skupić? Oczywiście wiadomo najbardziej mi chodzi o kwestię mechaniczną + wizualnie (to wszystko na miejscu zweryfikuje), bardziej mi chodzi o różnicę miedzy przed liftem, a po lifcie :). Widzę np. inne nawigację, możecie powiedzieć jakie to są modele odtwarzaczy w obu samochodach? :) wizualnie "przez internet" pododa mi się kolor biały, ale oczywiście to tylko wzrokowo, to nie jest najważniejsze.

https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet ... 4c9029280c

https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet ... d56704f618


Dzięki za jakieś info, porady :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cruze Ogólnie o modelu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość