Mały tuning

Modyfikacje i inne tematy dotyczące nadwozia i wnętrza
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mariuszg008
Bywalec
Imię: Mariusz
Chevi: Cruze LS+ 1.6 124KM
Kontakt:

Re: Mały tuning

Post autor: mariuszg008 » 15 cze 2018, o 06:35

Nie ma za co :) ale Przemku by coś w aucie zmienić a części trzeba samemu "wyprodukować" potrzeba cierpliwości. Efekt za to wynagradza męki heh :)

Awatar użytkownika
Przemek
Wymiatacz
Imię: Przemysław
Chevi: cruze 1.8, 141KM+LPG
Kontakt:

Post autor: Przemek » 15 cze 2018, o 07:44

C77 pisze:
15 cze 2018, o 00:14
O kurde tej! :shock: :shock: :shock: Moje podświetlenie schowka na drobniaki w innym Cruzaku!!! :mrgreen:

No nie wierzę tej! Czyżby wdrożyli do masowej produkcji? :D

Hehe super wygląda :ok: w ogóle fajnie zobaczyć to zrealizowane u kogoś innego w Cruze :Y

Przemek masz plusa! ;)
Heh dzięki , tak efekt jest ,( chociaż po 4 godz. szlifowania samego otworu już nie miałem nerwów by szlifować z grubości plastik , dlatego u mnie światłowód nie wystaje ,( o masówkę bym się nie bał :p hehe ). Ranty wyciętego otworu ,, przysmarowałem '' rozgrzanym nożem - dzięki temu ładnie je wyrównało i przyciemniło :) I nie wiem czy ,też miałeś podobny problem ( bo, wtyczka gdzieś hamowała od wewnętrznej strony o ściankę deski i ledwo co udało się to wszystko upchać ), ale sukces jest :)

Dodano po 4 minutach 3 sekundach:
mariuszg008 pisze:
15 cze 2018, o 06:35
Nie ma za co :) ale Przemku by coś w aucie zmienić a części trzeba samemu "wyprodukować" potrzeba cierpliwości. Efekt za to wynagradza męki heh :)
Tak na pewno, chociaż czasami cel nie jest wart nerwów i czasu, a ta modka ich tyle zjadła , że pewnie drzwi chwile poczekają (w tym przypadku na szczęście tak nie było , i efekt wynagrodził trud hehe , tym bardziej , że cierpliwość nie jest moją cnotą ;) )

Awatar użytkownika
Owadus55
Profesjonalista
Imię: Dawid
Chevi: Cruze HB 2014 1.8
Kontakt:

Post autor: Owadus55 » 15 cze 2018, o 09:44

Wyglada super brawo :D Tez to zrobie, bo irytuje mnie ciagle wlaczanie w nocy swiatla w lampce gdy chce wziac drobniaki do sklepu

Awatar użytkownika
Przemek
Wymiatacz
Kontakt:

Post autor: Przemek » 15 cze 2018, o 11:17

Ja zrobiłem to tylko dla ozdoby :) Nigdy niczego nie wkładam do tego schowka ,( po co ryzykować porysowanie lakierowanych plastików w jego sąsiedztwie ?) ;) I tak wystarczająco irytują mnie mikroryski ,które się na nim pojawiają ( nawet od kurzu ) :/

Awatar użytkownika
C77
Wymiatacz
Imię: Miłosz
Chevi: Cruzak CC77
Kontakt:

Post autor: C77 » 17 cze 2018, o 00:13

Załóż sobie karbowane nakładki, na nich nie widać aż tak mocno rys jak na gładkich :D

Obrazek

Poza tym gładkie jakoś znacznie łatwiej się rysują w stosunku do karbowanej wersji - wiem bo miałem obie, więc mam porównanie.

Dodano po 5 minutach 45 sekundach:
Przemek pisze:
15 cze 2018, o 07:48
Heh dzięki , tak efekt jest , chociaż po 4 godz. szlifowania samego otworu już nie miałem nerwów by szlifować z grubości plastik
Hehehe, no a teraz sobie wyobraź że my z Owadusem robiliśmy takie otwory jeszcze w 4 klamkach :D
Ex-dowódca Org Division "Z debilami nie gadam... z kłamczuchami też"
CTP - 1230 vs 5555 - CC77 🇵🇱
Obrazek
Ja na Drive2

Awatar użytkownika
Przemek
Wymiatacz
Kontakt:

Post autor: Przemek » 17 cze 2018, o 09:11

Wiem i nie wyobrażam sobie , żebym miał to jeszcze robić 4 razy ;) Dlatego ciesze się , że mam te z napisem Cruze. Swoją drogą gdzie znajdę jeszcze przewód od przycisku trakcji w łatwo dostępnym miejscu ? ( Nie wiem czy uda mi się jeszcze upchać cokolwiek w motaninie kabli w lewarku zmiany biegów ;) ) Co do lakierowanych plastików , to jedna z rzeczy wnętrza ,która najbardziej mi się podoba w Cruzie , więc prędzej je oddam do lakierowania niż je okleję ;) Zresztą jak dla mnie lakierowane plastiki podnoszą Cruza do rangi samochodów premium heh :), widziałem u WSZIMA , że w Orlando jest ich jeszcze więcej i niesamowicie wyglądają :)

Awatar użytkownika
C77
Wymiatacz
Imię: Miłosz
Chevi: Cruzak CC77
Kontakt:

Post autor: C77 » 18 cze 2018, o 00:23

Przemek pisze:
17 cze 2018, o 09:11
Co do lakierowanych plastików , to jedna z rzeczy wnętrza ,która najbardziej mi się podoba w Cruzie , więc prędzej je oddam do lakierowania niż je okleję ;)
Zresztą jak dla mnie lakierowane plastiki podnoszą Cruza do rangi samochodów premium heh :)
Ale karbowane nie są oklejane tak jak i gładkie,
to po prostu to nakładki 3D z wyższych wersji wyposażenia

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dodano po 3 minutach 21 sekundach:
Przemek pisze:
17 cze 2018, o 09:11
Wiem i nie wyobrażam sobie , żebym miał to jeszcze robić 4 razy ;)
Ja robiłem łącznie 6 :mrgreen:

Przy drugiej już nie kontrolujesz bo ręce same wiedzą co i jak mają robić
a Ty sobie gadasz z panienką na głośnomówiącym :D
Ex-dowódca Org Division "Z debilami nie gadam... z kłamczuchami też"
CTP - 1230 vs 5555 - CC77 🇵🇱
Obrazek
Ja na Drive2

Awatar użytkownika
Przemek
Wymiatacz
Kontakt:

Post autor: Przemek » 18 cze 2018, o 07:33

A to nawet nie wiedziałem , że takie były fabryka ( myślałem , że to okleina ) , ale tak czy siak podoba mi się bardziej gładka :). Heh z Panienkami to ja mogłem gadać ale 7 lat temu ;) , teraz o tco najwyżej mogą mi gitarę pozawracać dwa małe dziabongi ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cruze Nadwozie / Wnętrze”