Czujniki cofania, kierunkowskazy i radio.

Tutaj dyskutujemy o Chevrolet Malibu
ODPOWIEDZ
OromisGrM
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 23 wrz 2020, o 23:42
Reputacja: 1
Imię: Michał
Samochód: Malibu lt+
Silnik: 2.0 D 160 KM 118 KW
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Czujniki cofania, kierunkowskazy i radio.

Post autor: OromisGrM » 12 lut 2024, o 11:53

Dzień dobry,
nie znalazłem rozwiązania na forum dlatego zakładam nowy temat.
W tym samym momencie umarło radio wraz z wyświetlaczem, dźwięki kierunkowskazów oraz czujniki cofania( co najmniej ich dźwięk ). Jak na razie innych objawów nie zaobserwowałem, bezpiecznik od radia nr 4 jest ok(15) ale wydaje mi się że to coś innego jak trzy różne rzeczy padły w tym samym momencie. Uprzedzam pytania, żadnych objawów wcześniej nie zaobserwowałem, jedynie czasami jedna z dwóch żarówek od oświetlenia rejestracji nie świeci się przy czym wyskakuje błąd od oświetlenia rejestracji. Może ktoś spotkał się z takim problemem, bo mam nadzieję że to nie padło radio tylko jakiś przekaźnik czy coś.
Pozdrawiam i proszę o pomoc

Awatar użytkownika
MrFabulous
Specjalista
Posty: 490
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:59
Reputacja: 14
Imię: Conradus
Samochód: Malibu | Orlando
Silnik: LE9 | A14NET
LPG: BRC SQ32 | BRC SQ32
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Re: Czujniki cofania, kierunkowskazy i radio.

Post autor: MrFabulous » 12 lut 2024, o 12:55

Jest temat na forum gdzie były opisywane problemy z radiem, także Twój przypadek: viewtopic.php?f=71&t=4809

Znajdziesz tam numer telefonu do człowieka z Częstochowy który ogarnia takie sprawy. Naprawiałem u niego identycznie padnięte radio prawie trzy lata temu, po dziś dzień śmiga bez problemów.
Malibu:
Obrazek
Orlando:
Obrazek

Awatar użytkownika
etac
Prezes
Posty: 23889
Rejestracja: 4 sie 2013, o 00:31
Reputacja: 255
Imię: Krzysztof
Samochód: Lexus LBX
Silnik: 1.5 Hybrid
LPG: NIE
Inny samochód: Yamaha X-MAX Tech Max
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Re: Czujniki cofania, kierunkowskazy i radio.

Post autor: etac » 12 lut 2024, o 16:03

OromisGrM pisze:
12 lut 2024, o 11:53
Dzień dobry,
nie znalazłem rozwiązania na forum dlatego zakładam nowy temat.
W tym samym momencie umarło radio wraz z wyświetlaczem, dźwięki kierunkowskazów oraz czujniki cofania( co najmniej ich dźwięk ). Jak na razie innych objawów nie zaobserwowałem, bezpiecznik od radia nr 4 jest ok(15) ale wydaje mi się że to coś innego jak trzy różne rzeczy padły w tym samym momencie. Uprzedzam pytania, żadnych objawów wcześniej nie zaobserwowałem, jedynie czasami jedna z dwóch żarówek od oświetlenia rejestracji nie świeci się przy czym wyskakuje błąd od oświetlenia rejestracji. Może ktoś spotkał się z takim problemem, bo mam nadzieję że to nie padło radio tylko jakiś przekaźnik czy coś.
Pozdrawiam i proszę o pomoc
tak dla ścisłości zasad, jeśli jest wątek w podobnym temacie to go kontynuujemy, bo brak rozwiązania nie załatwi go poprzez napisanie kolejnego wątku.

A tu niestety jak w każdym innym przypadku z takimi objawami padła jednostka centralna radia.
Lekcje prywatne są odpłatne, pytania na forum są darmowe

ODPOWIEDZ

Wróć do „Malibu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości