Kupione, przyprowadzone ;)

Wszystkie inne tematy dotyczące danego modelu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
papieju
Wymiatacz
Posty: 1915
Rejestracja: 28 sty 2018, o 15:18
Reputacja: 47
Imię: Marcin
Samochód: Nubira kombi 1.8 LPG
Silnik:
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Kupione, przyprowadzone ;)

Post autor: papieju » 2 lut 2018, o 12:05

Dziś przyprowadziłem. Wrażenia z pierwsze dłuższej jazdy - pozytywne. Auto poprawnie trzyma się drogi, ładnie przyśpiesza, miejsca w środku w porównaniu do poprzedniego auta - Astry F - mnóstwo, aczkolwiek mam wrażenie że bagażnik jednak nieco mniejszy. Zaskakuje na plus ilość schowków, łącznie z tymi pod podłogą bagażnika - w końcu przestanę wozić skrzynkę z gratami ;) Jest kilka problemów, ale to postaram się rozpisać w konkretnych działach. Nic strasznego, detale jak wycieraczka tylnej szyby - silniczek złom, zatarta ośka i wytarta zębatka duża w środku. Zamówiłem od Nubiry II, wygląda identycznie, wtyczka pasuje - przyjdzie to od razu konserwacja i na auto ;)

szmar
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: 28 gru 2014, o 12:07
Reputacja: 5
Imię: Mariusz
Samochód: Nubira 1.8 CDX SW
Silnik: T18SED
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kupione, przyprowadzone ;)

Post autor: szmar » 2 lut 2018, o 13:12

Prawdopodobnie silnik z tylnej wycieraczki Nubiry II na przeciwne obroty niż w Lacetti

Awatar użytkownika
papieju
Wymiatacz
Posty: 1915
Rejestracja: 28 sty 2018, o 15:18
Reputacja: 47
Imię: Marcin
Samochód: Nubira kombi 1.8 LPG
Silnik:
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Re: Kupione, przyprowadzone ;)

Post autor: papieju » 2 lut 2018, o 13:15

Ale ma pewnie sprawną zębatkę. Obroty można zmienić odwracając bieguny w razie co. Zresztą gdzieś ktoś pisał na forum że taki zakładał i działa bez zarzutu

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
Edit - widzę na zdjęciach że Nubira 2 ma w spoczynku wycieraczkę z tej samej strony co 3-ka i Lacetti, więc musi się kręcić w tę samą stronę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lacetti/Nubira Ogólnie o modelu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość